Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

29 replies to this topic

#16 doncikaz

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts

Posted 04 January 2017 - 18:23

Sveiki, jau beveik metai, kai esu Masterforex narys, didziaja laiko dali, bandziau kapstytis savarankiskai, negaliu sakyti, kad tai neveiksminga ar nenaudinga, akademijos senbuviai mielai padeda ir taiso visas uzduotis, kokias atlieki, net uzduoda nauju uzduociu ir nukreipia tinkama linkme. Tas savarankiskas mokymasis tikrai dave nebloga supratima apie MF technine analize.
Taciau pats pajutau, kad tai uzima labai daug laiko, nes tikrai ne visada prisiverti mokytis, atlikineti uzduotis, o kol igauni nauja ikvepima, daug ka primirsti.
Paskaiciau MF Advanced kurso atsiliepimus ir nusprendziau isbandyti kursa savo kailiu, nes norejau sutrumpinti laiko sanaudas gaunamoms zinioms. Nepaisant to, kad pirmomis pamokomis buvo padarytas geras filtras ne visai motyvuotiems ar rozinem svajonem gyvenantiems interesantams, neissigandau ir nusprendziau testi studijas. Dabar, kai jau kursa praejau, nesigailiu nei viena minute, praleista besimokant, besiklausant paskaitu, jos yra neikainojamos. Profesionaliu treideriu per ta trumpa laika tikrai netapau, bet supratimas apie MF technine Analize ir apskritai forexa labai pagilejo, tikrai nebesijauciu kaip prie kazino stalo, jau daugiau ar maziau suvokiu, kas ir del kokiu priezasciu vyksta. O toliau lieka tik dirbti dirbti ir dar karta dirbti, kad sitos zinios nenueitu veltui ir nepasimirstu.
Jeigu abejojat stoti ar ne, stokit... Jeigu abejones pasitvirtins per pirma pamoka, sveikinu, atsikratet didelio galvos skausmo, jeigu, ne, sveikinu, esat teisingam kely i forexo suvokima.
Atskirai noreciau padekoti Povilui ir Rimvydui, sitie zmones yra tiesiog nerealus.
It's not whether you're right or wrong that's important, but how much money you make when you're right and how much you lose when you're wrong.

#17 Driezas

записался

• Пользователи ST test LT(off)
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 10 January 2017 - 14:19

Sveiki. Atklydau čia beieškodamas kelio į forex pasaulį. Pasiklydęs (savo ankstesniuose ieškojimuose), išbadėjęs (naujos kryptingos informacijos) patuksenau i MF advanced kurso duris...Ir ką Jūs manote - ogi aš čia radau daugiau nei tikėjausi! Nuo pat pradžių nuteikiama kryptingam tobulėjimui ne tik techninės analizės srityje bet daug dėmesio skiriama ir kiekvienos asmenybės psichologiniam paruošimui. Kilusiam klausimui - visada bus atsakymas, pagrystas su pavyzdžiais. Neliks nė mažiausios neaiškios situacijos, nes dėstytojai (matę ir šilto ir šalto) visada šalia ir pasiruošę. Šis kursas - tai lyg ribų neturintis, neišsemiamas patirties ir žinių šaltinis - kuo daugiau stengsies pasisemti - tuo daugiau ir turėsi! Savo galimybes gali apriboti tik pats sau!

#18 NanukasLTU

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 260 posts

Posted 13 March 2017 - 17:46

Iki kursu teko prekiauti truputi su demo saskaita , tureti nedidele realia saskaita , apie rinka tik zinojau kyla kaina krenta ,gryzdavau po darbo atsisesdavau surasdavau kokia pora is akies pazedavau kad baras kyla I virsu ir perku suprantamai saskaitos bankrolas greitai isgaruodavo :) poto uzejau I MF smegenu sturma rengiama kuris iskart pakeite poziuri I forex rinka ir nusprendziau daugiau apie tai suzinoti, paskaites visu paliktus cia komentarus nusprendziau paklausyti ir nesvaistyti laiko veltui ir mokintis ne savarankiskai forume todel ystojau y advanced kursus kur tikrai per trumpa laika ismokau matyti rinka ir ja vertinti(aisku dar yra daug kur dirbti ties tuo taciau pradzia padaryta) tie trys menesiai kuriuos truko mokymas prabego labai greit tiesiog lauki kada ateis laikas naujai paskaitai ir galesi kazka naujo ismokti :) todel jaigu kas mastote ka daryti ar imti kursa ar ne tai as uz 100%

#19 krumo

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 519 posts

Posted 16 March 2017 - 19:37

Sveiki, kurie skaitote.Posted Image

Masterforex-V Akademijoje esu nuo gruodžio mėn. Trečias mėnuo, kaip dalyvauju Masterforex Advanced kursuose, neseniai atidariau pirmą savo sandorį. Tiesa, jis atidarytas dar tik Demo sąskaitoje. Negaliu sakyti, kad prieš tai jų buvo daug, galų gale tai ir nesvarbu. Išskirtinis tuo, kad pirmą kartą jį atidariau sąmoningai žinodamas ką ir kodėl darau. Ir visai nesvarbu ar jis bus pliusinis ar minusinis. Ne todėl, kad sąskaita tik Demo. Praradimams esu nusiteikęs ir žinau, kad jie neišvengiami. Tačiau pirmą kartą einu į rinką su tam tikra sistema, kurią po truputį pradedu suvokti. Ir dar... , žinau, kad su demo "žaisiu" dar ilgai ir tikrai nesu garantuotas ar aplamai kada nors Forex-e rasiu "laimę" :)). Tačiau šiai dienai jau turiu šiokią tokią viziją su kuo ta "druska" gali būti valgoma. Ne mažai skaičiau apie prekybą Forex-e, bet kuo daugiau kaupiau informacijos, tuo tamsesnės atrodė tos džiunglės. Visko iš karto gi nepanaudosi. Šios studijos būtent ir padėjo atrinkti vieną iš (manau) daugelio galimų kelių.
Ir dar.....Vienu iš pagrindinių privalumų Akademijoje, manau, yra mokymo ir bendravimo kultūra bei tolerancija, labai teigiamai mane nustebinusi. Pasirodo, tokie dalykai virtualioje erdvėje dar egzistuoja. Ir žinoma sistemingas mokymo procesas su lengvu prievartos skoniu gerąja to žodžio prasme - paskaitas lankyti ir namų darbus atlikti – būtina !!!Posted Image
Linkiu visai Akademijos bendruomenei, mokytojams, ypač Rimvydui ir nenuilstančiam Povilui nesibaigiančio Trendo !!! Posted Image

#20 tetukas

живет тут

• VIP user forum (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 964 posts

Posted 06 June 2017 - 17:28

Sveiki, teko praeiti MF Advanced kursą.
Intro. Kursas apima ne vien forex, jis tinka tiek akcijoms tiek žmogaus gyvenimui. Rimtai. Juk forex tampriai susijęs su žmogaus psichologiją. O žmogui tai 'atsiliepia' visose jo veiklose.
Kursu metu išmokau MF techninę analizę. Greitai, tiksliai, techniškai, profesionaliai, linksmai ir griežtai - taip vyko mokymas. Bet to PILNAI pakanka suprasti rinką! Po kursu jau į grafiką tikrai žiūrėsi kitaip nei seniau. Suprasi kas vyksta. Nebus neaiškios situacijos.
Žinosi kada įeiti į rinką, kada nelysti į ją.
Darbo yra, tinginiauti neleis. Bet viskas priklausys nuo tavęs, jeigu dirbsi tai ir rezultatą turėsi. Niekas už tave nieko nedarys, nenuolaidžiau ir nemeluos.
Dar man labai patiko pirmos pamokos - iškarto nuima rožinius akinius ir jeigu nebusi pilnas iliuzijų, tai išgirsi viską, kas svarbiausia.

Kursais likau patenkintas, rekomenduoju. Tik gaila, kad prieš 5 metus jų nepraėjau.

Dėkui mokytojams už jų kantrybe laužant mūsų susigulėjusias klaidingas nuostatas ir ego, už žinias ir profesionalų darbą.
Ačiū!

Rekomenduoju.
It's all so simple!

#21 Artas

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 260 posts

Posted 06 June 2017 - 17:32

Sveiki. MF Advanced kursą praeiti rekomenduojų visiems, įpatingai tiems, kas yra visiški naujokai Forex pasaulyje. Aš atėjau į šį kursą visiškai be jokių žinių apie techninę analizę, po šio kurso moku nustatyti visus šio kurso mokomus elementus grafike. Kaip šias žinias panaudoti prekyboje priklausys nuo jūsų pačių, man asmeniškai dabar tik prasidėjo šis etapas, kai gautas žinias mokausi pritaikyti prekyboje.
Labai noriu padėkoti už suteiktas žinias ir laiką, skirtą mano mokymui, didžiulis ačiū visiems, Povilui, Rimvydui ir mano šauniems kursiokams :)

#22 Romaldas

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 124 posts

Posted 06 June 2017 - 19:20

Sveiki visi, mano istorija.... Posted Image
Masterforex-V akademiją suradau skaitinėdamas apie Forex internete. Forex-e buvau „žaliai-žalias“ skaitinėjau apie viską be jokios sistemos, pradžioje net pagalvoti negalėjau, kad yra tiek daug visokių teorijų, analizių, indikatorių, oscilatorių, figūrų, ir t.t. O kaip pačiam iš tos visos masės išsirinkti kas svarbiausia, kaip ir kada išbandyti, kas iš tikro veikia, ko realiai reikia, kaip iš viso to sudėlioti nors kažkokią prekybos sistemą, manau tai būtų ne vienų metų darbas.
Ieškojau kažkokio įvadinio kurso ir radau Masterforex-V Advanced kursą, paskaitęs apie juos iškart supratau, kad tai ir yra, ko aš ieškojau, jų požiūris į Forex prekybą labai atsakingas, man priimtinas, jis asocijuojasi su liaudies išmintimi ”Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk / pirk“., panašiai ir čia.
Masterforex-V Advanced kursas tai ir yra iš tos milžiniškos informacijos apie Forex išrinkta ir susisteminta, patikrinta, pati svarbiausia informacija kuri realiai naudojama prekyboj, ir ją įsisavinus, gali suvokti kas vyksta rinkoj, jau gali parengti prekybos planą ir pradėti prekiauti. Svarbiausia kad paskaitas veda patyrę, patys daug metų prekiaujantys treideriai, o po kursų yra galimybė toliau gilinti žinias Masterforex-V akademijoj ar dalyvauti jų veikloje.
Man Masterforex-V Advanced kursai davė milžinišką naudą, apvertė aukštyn kojom visą požiūrį į Forex prekybą, aš manau, kad per šiuos kursus aš pastačiau tvirtus pamatus prekybai, aišku tai tik pirmas rimtas žingsnis, bet svarbiausia aš dabar turiu priemones ir žinau kryptį ir tik nuo manę pačio priklausys kaip toli aš nueisiu…..
Naujokams galiu pasakyti, kad kursai tikrai verti dėmesio, verti viso to sugaišto laiko ir nemažų pastangų, nes naudą gausite milžinišką, tik teks išmokti ja toliau pasinaudoti.
Tikrai rekomenduoju....
Didelis AČIŪ ir Linkiu didžiulės SĖKMĖS visai Masterforex-V komandai, ypač Povilui ir Rimvydui kurie daugiausia su mumis bendravo Posted Image

#23 vitaspak

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 220 posts

Posted 06 June 2017 - 20:23

Sveiki,
Mano pažintis su Forex prieš MF Advance kursą buvo galima sakyti "nulinė". Tiesiog iš draugo žinojau, jog yra tokia valiutų rinka ir tiek. Po sprendimo gilintis į šį reikalą iš karto pradėjau ieškoti trumpiausio kelio, kadangi man nieko nėra brangesnio už laiką, o pačiam nagrinėti kas ir prie ko tikrai užimtų jo labai daug ir greičiausiai tam tikram etape, vis tiek reikėtų kitų pagalbos. Viena yra pačiam nagrinėti informaciją, ją taikyti, daryti klaidas ir t.t. ir visai kas kita, kai gauni „sukramtytą“ informaciją su pastabom, į ką atkreipti dėmesį, kas svarbiausia ir pan.
Nedvejodamas įstojau į MF Advance kursą 2017 m. vasarį ir tikrai nepasigailėjau. Paimti iš šio kurso pavyko tikrai pakankamai arba net daugiau nei tikėjausi - dabar pažvelgus į grafiką tikrai susiorientuoju situacijoje, galiu greitai nustatyti kokioje fazėje einamu momentu rinka - trendo ar fleto fazė. Gautas supratimas apie binarinius elementus, tokius kaip FZR, pasvirimo kanalas, pivotas ar AO, leidžia analizuoti rinką ir į grafikus žiūrėti kitu kampu. Darbo kurso metu tikrai daug, ypač jei per tuos kelis mėnesius nori paimti maksimumą. Labiausiai patinka tai, jog kurso metu jaučiamas greitas tobulėjimas, bent jau man taip buvo, kadangi viską dariau nuo 0. Kurso pabaigoje viskas sudėliojama į savo vietas, t.y. į realų prekybos veiksmų algoritmą. Šis PVA, tai įrankis judėti toliau - nuo grafikų analizavimo iki sandorių atidarymo.
Visiems norintiems pradėti draugauti su Forex, arba jau susipažinusiems, bet norintiems tobulėti, siūlau praeiti šį kursą. Informacijos ir naudos kiekvienas gaus tiek, kiek norės jos paimti ir įdėti savo darbo: dėstytojo Povilo palaikymas ir stūmimas judėti į priekį - garantuotas, Rimvydas, kuris taisė namų darbus - nedavė mažinti tempo ir atsipalaiduoti. Ačiū jiems už tai.

#24 Forelis

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 07 June 2017 - 08:07

Sveiki. Teko garbė praeiti MF advanced kursus. Įgyjau bendrą ir praktinį supratimą apie valiutų kainų bangas
ir jų judėjimą rinkoje. Nepasakyčiau, kad buvo lengva mokytis, ypač kai turi darbą, šeimą, o reikia kasdien
skirti po 1-2 valandas mokslui, grafikų analizei. Bet dabar esu labai patenkintas, nes išmokau kelių
pagrindinių dalykų:
1. Atpažinti situaciją rinkoje, t.y., trendas ar fletas pasirinktame laikotarpyje (timeframe).
2. Numatyti strategiją: pirkti, parduoti ar geriau nieko nedaryti. Nustatyti atskaitos taškus,
diapazoną kuriame galima prekiauti.
3. Pasiruošti taktiką: pasibraižyti galimus judėjimo variantus.
4. Atpažinti signalą kada jau galima atidaryti sandorį.
Viso kurso kulminacija – tai, kad sugebėjau pasirašyti savo prekybos veiksmų algoritmą. Dabar viską
stengiuos įgyvendinti praktikoje. Linkiu visiems sėkmės.
Dėkoju Povilui, Rimvydui ir visai MF komandai!

#25 Joana

живет тут

• LT20180601 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 143 posts

Posted 29 August 2017 - 08:33

Sveiki, pabaigiau 3 menesių intensyvius kursus. Man jie labai patiko, išmokau daugybę naujų dalykų, praplėtė poziurį į forex rinką, prekybą joje. Išmokau neskubant išanalizuot situaciją, nedaryt skubotų isvadų, priimt sprendimus remiantis turima informacija, o ne įtakota kitų nuomones. Kursai tikras geris :) Ir kas man asmeniškai buvo labai svarbu, tai ar aš pajėgsiu įveikti kursą, mano sveikata labai trapi, esu po sunkios smegenų traumos, atminties sutrikimai ir pan. Lengva nebuvo, bet pavyko!!! Dabar lieka praktika ir dar daugiau praktikos :) Žadu ir toliau naudotis forume esančia medžiaga.
Labai dėkoju Povilui ir Rimvydui uz ju darba, kantrybe ir palaikyma :) Už parodyma,kaip reikia mokintis ir siekti tikslo.

#26 Tomas4x4

живет тут

• LT 20180601
  • PipPipPipPipPip
  • 273 posts

Posted 31 August 2017 - 04:04

Sveiki visi, esu Tomas, šviežiai keptas intensyvių kursų "baigėjas". Nesu mėgėjas rašyti atsiliepimų, nes kiek su jais susidūriau dažniausiai būdavo užsakomieji ir visai nenupiešdavo realaus vaizdo, ko gali laukti. Čia rašau savo asmeninę istoriją, nenorėdamas nei girti, nei peikti, tik savo asmeninę patirtį ir nuomonę. Forex susidomėjau jau keli metai atgal, bet taip ir nepradėjau nei prekiauti, nei analizuoti kas su kuo, tiesiog žinojau, kad čia vyksta prekyba valiuta ir ne tik. Labiau pasidomėti forexu užkabino bendradarbis, kuris jau senokai treidina ir gan sėkmingai. Taigi įlindau į interneto platybes ieškoti info, kaip kas su kuo. Esu žalias naujas nieko neišmanantis, potenciali brokerių auka. Paklaidžiojęs interneto platybėse priėjau išvados, kad man reikalingas mokytojas-mentorius kuris galėtų perduoti savo patirtį ir žinias. Užsirašiau net į keletą kursų vienu metu kuriuos organizuoja brokeriai, va tada ir prasidėjo linksmybės su įvairiais pasiūlymais ir treidinimo galimybėmis, net neišklausius kursų. Esu šioje vietoje šlykštus ir blokuoju info ar žmogų, jeigu man ką nors bruka per prievartą. Taip įvyko ir šį kartą. Kadangi likau be kursų ir mokytojų, atnaujinau paieškas žinute į FB ir dar keletą forumų. Gavau vieną vienintelę nuorodą į čia. Na, kad jau taip, pradėjau domėtis kas vyksta čia ir kas su kuo, bei iš kur. Kadangi buvo gūdi 2017 žiema, o kursai bus organizuojami tik gegužės mėn. nusprendžiau, kad ilgokai laukti pradžios ir noriu mokytis čia ir dabar. Pasiūlyme buvo galimybė mokytis asmeniškai su mentoriumi ko aš ir norėjau. Susisiekiau su Povilu ir pradėjau pasakoti, ko aš noriu ir kad labai greitai. Po trumpos diskusijos buvau nuramintas ir įtikintas, kad pradžiai pabaigčiau organizuojamus kursus, o vėliau jeigu norėsiu galėsiu dirbti su juo. Laukiau, dar laukiau, ir pagaliau prasidėjo. Primenu esu visiškai žalias iki tiek, kad nežinojau nieko apie platformas, jų naudojimą ir neturėjau net elementarių bazinių žinių. Kaip atidaryti sandorį, čia jau buvo kosmosas, "kaip jaunystėj, merginai prisipažinti meilėje". Taigi kursų pradžia, pirma paskaita su pabaiga "wow" :D. Patiko paskaitos eiga, mokymo principas, ir kaip pateikiamos žinios. Taip paskaita po paskaitos kurių laukdavai, baigiau šiuos kursus.
Išvados po kursų:
1.Žinau kas yra Forex.
2.Žinau, kaip juda rinka.
3.Žinau kokioje šiuo metu būsenoje yra prekybai pasirinkta pora.
4.Žinau, ko reikia norint atidaryti sandorį.
5.Žinau, kaip užeiti į sandorį.
6.Žinau, kur sudėti stopus ir take profitus.
7.Žinau ko negalima daryti prekiaujant.
8.Turiu savo prekybos veiksmų algoritmą PVA
9.Turiu savo taktinį planą.
10. ŽINAU kas yra "ŠAH" :D

AČIŪ Povilai, Rimvydai, ir kiti kuriuos "užknisau" su savo naujoko klausimais ir nežinojimais. Kaip Povilas dažnai kartoja "durniausias klausimas tas kuris lieka neužduotas".

Sėkmės visiems būsimiems studentams.

#27 Andries

живет тут

• LT20180501 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 131 posts

Posted 01 September 2017 - 20:49

Sveiki.
Pirmiausia, didžiausia padėka MFV mentoriams ir visai komandai, už suteiktas žinias.
Kiekvienas investuodamas į studijas nori žinoti, koks bus rezultatas. Kad būtų lengviau apsispręsti, aš parašysiu savo nuomonę.
Kuo skiriasi šis kursas nuo kitų? Visų pirma, dėstytojams nuoširždiai rūpi mokinių rezultatai. Tai reiškia, kad jų tikslas yra ne perduoti turimą informaciją tau i kompiuterį, o "įsodinti" ją tau i galvą :), tai yra didelis skirtumas. Tu gausi atsakymus į visus užduotus klausimus, palaikymą, žingsnis po žingsnio visą tech. sistemą (nors modeliai ir principai atpažįstami ir kitose tech. analizėse, bet čia jie labiau išgryninti ir koncentruoti, tarpusavyje papildantys vieni kitus), taip pat psichologinių pamokų ir dėmesio.
Už tai iš tavęs bus reikalaujama disciplinos ir darbo.
Šiose studijose dirba abi pusės 100%. Jeigu tu nepasiruošęs daug dirbti ar neturi laiko, nešvaistyk pinigų ir laiko, nes dėstytojai nešvaistys savo.
Man labai patiko, kad viso kurso metu buvau stebimas ir visą laiką jautėsi palaikymas. Jeigu suklysi - pataisys, jeigu nespėsi - padės, jeigu tinginiausi - "gausi per ausį" arba suspenduos. Viskas priklauso nuo tavęs.
Vienas esminių dalykų (ko negavau kituose kursuose) yra tai, kad niekas MF Adavance kurso metu pirštu nenurodys ir neaiškins kas po ko eina, ir mintinai tau nieko kalti nereikės, tu būsi ugdomas mąstyti pats, manau, tai turi būti esminis treiderio įgūdis. Tai man buvo bene vienas iš svarbiausių dalykų, plius visos žinios iškart taikomos praktikoje. Taip greičiau nusėda į atmintį ir studijos tampa efektyvesnės.
Pati tech. analizės sistema (po kurso) man yra aiški, suprantama, logiška. Nesipina su jau turimom žiniom. Taip pat daug tikslesnė ir konkretesnė, negu kai kurios man jau žinomos.
Po kurso, atsidaręs grafiką, tu turėsi pojūtį, kad supranti kas vyksta. Turėsi pilnai paruoštą savo paties sukurtą startegiją, atskaitos taškus, užėjimo taškus.
Po kurso tikrai netapsi milijonierium, bet gera pradžia pusė darbo :). Beje nesamonigu pažadu ,kad greit praturtėsi tau niekas ir nežadės, kaip tik atvirkščiai.
Nepatikti gali tai, kad jeigu jau esi prekiavęs prieš tai, tavo žinomos tech. analizės gali būti sukritikuotos ir sumenkintos :), bet patariu darytis savo išvadas jau po kurso. Jeigu esi naujokas, tau tiks kuo puikiausiai. At the end of a day - viskas priklauso nuo tavęs.
Trumpai, tai buvo geriausiai investuoti mano 700 eurų į Forex studijas. Vertas kiekvienas centas. Rekomenduoju. #best :)

#28 tulisfx

живет тут

• LT20180601 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 231 posts

Posted 09 October 2017 - 15:50

Sveiki,

Atejo laikas ir man papasakoti savo kelia MasterForex akademijoje. Visu pirma noriu padėkoti savo draugui, be kurio aš turbut dar ilgai būčiau nesiryžęs pradėti savo kelio MasterForex akedimijoje ir kažin ar būčiau iš vis čia atėjas. Didelis ačiū tau Tomai.

Mano kelias kaip ir daugelio prasidėjo tvejonėmis ar kursas kuris kainuoja ne viena šimta euru gali man ką nors duodi ar tai tik ir bus " Auksinis gralis" kuris ankščiau ar veliau suprasiu, kad neveikia. Abejonės buvo išsklaidytos jau pirmosiose paskaitose , tik praėjus mums pasakė, kad jokios auksinės sistemos mums niekas neduos, bet jei sunkiai dirbsime patys kurso gale suprasime ką kaina daro ir kur yra šiuo metu. Kursas buvo nuostabus, kurso draugai, mokytojai (apie juos atskirai veliau), paskaitos išskirtinės , pasijutau lyg grįžęs į mokykla, tik skirtumas tame , kad tu gauni informacijos, bet kaip ja panaudot turi nuspręsti ir sugalvoti pats. Iš pradžių gali atrodyti, kad gauni informacija ir lieki vienas nieko nesupranti atrodo viska darai lyg taip kaip ir sakė mokytojas tačiau "Piktasis velnias" taisydamas namu darbus sako, neteisingai ir tu vėl lyg ir grįžti į ten kur viska pradėjai, kaltini save dėl savo pasirinkimo nori viska mest, patikėkit jei nuspręsite pradėti kursą , jums bus taip pat :) .Tačiau niekas ir nesako, kad bus lengva. Mano kelias prasidėjo nuo MasterForex advance kurso, bet kaip sako noras kyla bevalgant taip buvo ir šį karta kiekviena paskaita buvo įdomesnė ir domesnė,bet kuo toliau tuo labiau norėjau daugiau ir daugiau į viską įsigilinti, todėl pradėjau bendrauti su mokytoju ne tik paskaitų metu, bet ir laiku kai mes turėjom atlikinėti namų darbus. Tai mano Advance kursas perėjo į MasterForex -V Remote kursa, tada tokio kurso lyg ir nebuvo, tai nesuklysiu pasakęs, kad buvau pirmasis šito kurso mokinys :) . Advance kurso pilnai pakanka suprasti visa tai kas duodama , tačiau jei 24 valandų paroje neužtenka ar nori mokytis vienas tik su mokytoju tai siūlau rinktis Remote kursa. Advance kursas pakankamai intensyvus atrodo, kad kartais labai trūksta laiko namų darbams, man buvo be galo sunku suderinti darbą su mokslai , dirbu naktini darbą todėl paskaitose tekdavo dalyvauti kartais ir nemiegojus . :) , bet kai yra noro viskas įmanoma. Šiandien dienai nesu visiškas profesionalus Forex treideris , bet galiu suprasti kur kaina yra šiuo metu ir kokie jos galimi žingsniai toliau už visa tai didelis Ačiū MasterForex- V akadmijai.

Dabar trumpai apie mokytojus :)

Rimvydas ( "Piktasis velnias") - man jis toks buvo iki tol kol nieko visiškai nesupratau ir galvojau, kad aš teisus o visi kiti klysta. Padarysi viska gerai vienas žodis "OK" , padarysi klaida lieps pagalvoti, padarysi grubia klaida gausi "atsispaudimu" . Šiandien tau Rimvydai tariu dideli Ačiū už visas pastabas, pataisymus, ir už tai, kad ne visada leidai daryt taip kaip Povilas sakė, o liepei daryt taip kaip vadovėlis liepia . :) Iš tavęs išmokom , kad turi but taip o ne kitaip :).

Povilas (Mūsų pagrindinis mokytojas) mokytojas , dabar jau draugas , kolega , ir patarėjas visais klausimais , iš tavęs paėmiau daugiau nei tikėjausi , atvedei ten kur dabar esu ,ačiū už viska kad padėjai atsakyt i kilusius klausimus . Tu mokytojas iš didžiosios raidės.

Ir visiem ateinantiems mokytis i MasterForex -v .lt noriu pasakyt jei galvoji ,kad forex tau ir esat pasirengę sunkiai dirbt , nedvejodami rinkitės kursą kuris jums priimtinesnis ir junkitės prie musu. kaina už tai ką gausit tikrai veliau atrodys , gerokai per maža. :)

Su pagarba
Tulisfx

#29 deimantas

живет тут

• LT20180901 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 168 posts

Posted 05 December 2017 - 13:16

Sveiki. Stai ir as pabaigiau MF Advanced kursa. i Advance kursa atejau beveik visiskai zalias, mano zinios buvo tik is interneto rasta info, kuria dar ir reikejo paciam atfiltruoti nuo visokiausiu nesamoniu.Pirmoji mintis pries kursa buvo tokia kad i mane bus ziurima skeptiskai, nieks perdaug su manim nezais, bet si pirmoji mintis buvo LABAI LABAI klaidinga.
Teko intensiviai mokytis, kartais net ir padirbeti su namu darbais iki velumos kad neatsilikti nuo kitu kurso dalyviu.
Labiausiai patiko kad man neaiskias situacijas mokytojai turejo kantrybes aiskinti tol kol jie man pasidarydavo visiskai aiskus ( taip kaip esu Forex naujokas tai tokiu situaciju buvo daug)
Dabar jau pabaigus Advance kursa ir palyginus pries kursa turetas zinias tai kaip skirtumas juoda nuo balto, norisi ir toliau toliau tobuleti sioje sferoje todel zadu toliau stoti i MasterForex - V VolumeFX kursa. Nors MasterForex- V akademijoje kursai nera pigus, bent jau man, bet tai gera investicija i zinias kurios laikui begant atsipirks.

Na ir dydziausia pagarba noriu isreiksti kurso mokytojams POVILUI ir RIMVIDUI uz kantrybe, uz issamu kursa ( na zinoma ir uz atsispaudimus :) )

Su pagarba: Deimantas

Edited by deimantas, 06 December 2017 - 06:06.

#30 minda

живет тут

• LT20180901 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 155 posts

Posted 08 December 2017 - 06:44

Masterforex-V Advanced kursą pasirinkau, nes peržiūrėjęs kelis jų ruoštus video, susipažinęs su svetaine padariau tokią išvadą: sėkmė priklausys tik nuo tavęs paties, o mes tik parodysim kelią ir tik didelis darbas yra sėkmės faktorius. Taip pat tiko tai, kad mokymai vyko nuotoliniu būdu, užsiėmimai vyko kartą per savaitę, o visa kita namų darbai. Iš karto noriu parašyti, kad investicija pasiteisino.

Mokymai buvo pakankamai intensyvūs. Patiko metodika: prieš užsiėmimus susipažindavome su tema, tada tema išdėstoma ir po to visą savaitę darai namų darbų užduotis. Padarius klaidą, teisingas atsakymas nebuvo nurodomas, o tik pasakoma, kad čia nėra teisingai ir turi pats tinkamai pataisyti. Nors pradžioje kėlė labai daug abejonių vienas dalykas: už tam tikras klaidas buvo baudžiama „atsispaudimais“ (papildomos užduotys iš tos temos). Teko ir man „atsispausti“ kelis kartus :) ir dabar galiu pasakyti, ačiū už tai. Man ši metodika pasirodė neteisinga, nes jei pakliūni į klaidų ratą, labai kenčia pasitikėjimas savimi ir atrodo, kad iš jo neišbrisi. Galvojau, kad bausmių metodas yra pasenęs dalykas, nes tai neskatina žmogaus daryti klaidas ir iš jų mokytis, o atvirkščiai didinama baimė klaidų darymui. Dabar suprantu, kad tai irgi mokymo dalis ir tam tikras filtras, nes Forex žiaurus ir bejausmis „žvėris“, kuriam visiškai nesvarbūs jausmai ir kuo anksčiau suprasi, kad tau netinka ši rinka, tuo mažiau prarasi pinigų.
Kurso pabaigoje, norėjau daugiau atgalinio ryšio rengiant taktinius planus, tačiau dabar suprantu, kad nieko per daug negali pasakyti apie TP kol nėra išbandyti realybėje.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos kursus, nes jie man davė suprasti, kas yra Forex ir svarbiausia, kad norėdamas neprarasti pinigų, negali užmigti ir turi nuolat tobulinti savo žinias ir įgūdžius.
Pagrindinė pamoka man: valdyk nuostolius ir pelnas bus kaip šalutinis poveikis.

Mokytojai... nepavadinčiau jų mokytojais. Man tiek Povilas, tiek Rimvydas yra mentoriai (angl. supervisor) ar konsultantai, kurie padeda spręsti problemas, pataria, skatina apmąstyti savo veiksmus. Man patiko, kad jie yra nukreipiantys, besidalinantys savo patirtimi ir svarbiausia po kurso toliau padeda žygiuoti pirmus žingsnius Forex platybėse.
Dėkoju už jūsų laiką bei kantrybę ir tikiuosi toliau bendradarbiauti.

Mindaugas

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.