Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

27 replies to this topic

#1 pavlidze

Vip участник Академии

• РЕКТОРАТ
  • PipPipPipPipPip
  • 3,146 posts

Posted 26 April 2015 - 09:20

Sveiki,

šioje temoje kviečiu talptinti savo atsiliepimus, patarimus, konstruktyvią kritiką apie kursą :)

Iš anksto Dėkoju

p.s.: registracija į sekantį kursą vyksta štai čia - vietų skaičius ribotas.

==========================

Kadangi daug kas užduoda tą patį klausimą - tai nusprendžiau atsakyti visiems iškart. Masterforex-V Advanced kurso programa sukurta taip, kad

1. Paskaita vyksta VIENĄ kartą per savaitę - ir jos metu užduodami namų darbai kuriuos Jūs būtinai turite atlikti savarankiškai IKI sekančios paskaitos. Namų darbai griežtai tikrinami.

2. Paskaitos vykst1 kiekvieną pirmadienį arba antradienį (arba jei visai grupei tiks kokia kita diena - tai prisitaikysim kad tiktų visiems)

3. Paskaita prasideda 20-21 vakaro LT laiku. Specialiai tam kad dirbantys žmonės galėtų prisitaikyt. Todėl Jums nereikia nei imt atostogų, nei išeit iš darbo 3 mėnesiams. Jeigu sugebėsite skirti dienoje 1-2 valandas kiekvieną dieną - būsite pirmūnais.

Protingieji - siekia valdyti informaciją!

Išmintingieji - siekia valdyti informacijos apdorojimo rezultatus!

www.masterforex-v.lt

www.profi-forex.lt

#2 Giedrius

живет тут

• Пользователи ST test LT(off)
  • PipPipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 25 September 2015 - 07:14

Nemėgstu rašyti atsiliepimų, nes esu porą kartų "nudegęs", kai jie buvo panaudoti reklamai, tačiau šiuo konkrečiu atveju rašau be jokios "potekstės", kad pritraukt daugiau klausytojų, ar kitaip paremt akademiją. Rašau, ką esu patyręs savo kailiu. Su foreksu susipažinau 2011m. Pažintis buvo skausminga - po brokerio organizuoto 2 sav. kurso, pradėjau prekiauti ir per savaitę sudeginau depozitą. Nusipirkau prekybinę sistemą už juokingą sumą. Pratestavau ją. Veikė puikiai. Vėl atidariau realią sąskaitą ir pabaiga tokia pati. 2012 m. susipažinau su akademija. Pažintis buvo daug žadanti. Tačiau vėliau supratau, kad savarankiškai mokintis save prisiversti darosi sunku, nes labai daug informacijos, iš kurios reikia atsirinkti reikalingiausią, o ir pati informacija pateikta sudėtingai, bent jau man. Kai sužinojau apie šiuos MFadvanced kursus, nedelsiant užsirašiau ir nesigailiu. Gavau visą būtiniausią informaciją iš esamos forume, kurią profesonaliai ir įdomiai išdėstė nepriklausantis jokiam brokeriui, turintis patirties nešališkas treideris. Po kursų viskas susidėliojo į vietas.
Neveltui sakoma, kad norint pasiekti greitesnio rezultato, mokinkis iš geriausių ir patyrusiu žmonių.

Taip pat norėčiau pateikti kelias įžvalgas, kas padėtų ir pagerintų kurso kokybę:
1. Kadangi grupėje susirenka nuo pažengusių iki Forekso naujokų, todėl siūlyčiau padaryti kažkokį testą. Nors man netrukdė, bet patiems naujokams būtų geriau.
2. Daugiau ir griežčiau kontroliuoti užduotus namų darbus, neleidžiant atidėti paskutinei dienai.
3. Nerengti kursų liepos ir rugpjūčio mėn.
4. Baigiamasis darbas būtinas - prekybinės sistemos sukūrimas.

Pabaigai. Yra posakis - “Ką pasirinksi, tą ir turėsi”! Linkiu teisingai pasirinkti ir bet koks Jūsų pasirinkimas tuo metu bus teisingas.

#3 Julius

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 553 posts

Posted 29 September 2015 - 05:20

View PostGiedrius, on 25 September 2015 - 07:14, said:

[...]
3. Nerengti kursų liepos ir rugpjūčio mėn.

Labai gerai viskas pasakyta! Nuostabu.

Tik vienas klausimas, kodėl siūlai nerengti kursų liepos ir rugpjūčio mėnesiais?

Man asmeniškai liepos ir rugpjūčio mėnesiai buvo pats geriausias laikotarpis metuose.

#4 dodazi

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 125 posts

Posted 01 October 2015 - 11:33

Sveiki,

Man labai patiko šis kursas ir laukdavau kiekvieno pirmadienio vakaro. Patiko:
• Neformali bendravimo atmosfera
• Skatinimas užduoti net ir kvailus klausimus
• Dėstymo struktūra – kad teoriją pasiskaitom ir pabraižom iki kitos skype sesijos, tada parodoma praktiškai kaip kas atrodo ir dar truputį papaišoma užtvirtinimui.
• Kad susitikimai buvo reguliarūs ir punktualūs.
• Kad buvome prijungti prie Virtualios prekybos salės ir kelių Brainstorm‘ų
• Manau, kad kursas buvo naudingas, nes anksčiau pažiūrėjus į grafikus man atrodydavo, kad jie tiesiog „malasi“, o dabar bent žinau, ko tikėtis ir kokią vietą gaudyti, kad būtų galima uždirbti.

Ką siūlyčiau ateičiai:
• Skatinimo sistema – naujokas, padaręs didžiausią pažangą arba entuziastingiausiai daręs namų darbus gauna 30min. „pasivaikščiojimą“ po rinkas su dėstytoju.

Reziumė:
Baigusi Masterforex-V Advanced kursą pajutau, kad į valiutų rinkos grafikus žiūriu kitaip nei anksčiau. Dabar suprantu, nuo ko pradėti techninę analizę, kokie yra įrankiai ir kaip juos naudoti. Informacija grafike tapo geriau suprantama, o patys grafikai nebe tokie „baisūs“.

Ačiū! Posted Image

#5 Julius

живет тут

• VOL June17
  • PipPipPipPipPip
  • 553 posts

Posted 05 October 2015 - 00:05

Jeigu trumpai (ir šviežiai):

Apie MF-V pirmą kartą išgirdau 2011 metais. Tada dar žinojau mažai apie Forex, ir MF-V pasirodė kaip patraukli, bet perdaug sudėtinga sistema. Vėliau po poros metų, kai jau "atkaliau" visur kitur, vėl žiūrinėjau MF-V, bet taip pat dar nesiryžau mokytis. Galiausiai 2013 m. kai jau buvau labiau "pasikaustęs", ir pradėjau daugiau suprasti, supratau, kad reikia atidžiau pasižiūrėti į MF-V. Iš pradžių tapau rusiško forumo nariu, po kelių mėnesių sužinojau, kad yra lietuviškas variantas. Daugelį medžiagos praėjau savarankiškai, bet sunku buvo pačiam tęsti, dažnai atitraukdavo kiti pirmaeiliai darbai. Po dviejų metų būdamas vos ne "senu" nariu, vis dar daug ko nesupratau, o apie savo prekybos sistemą ir kalbos nebuvo. Tačiau reikia prisipažinti, kad buvau padaręs ne vieną kelių mėnesių nesimokymo "pauzę". Aišku tą galima padaryti daug greičiau jei intensyviai mokytis ir sugebėti surasti laiko nuo kitų darbų, ir dirbant be "pauzių".

Šios 2015 m. vasaros pradžioje užsirašiau į Masterforex-V Advanced kursą ir labai greitai buvo aišku, kad į šį kursą jei būčiau užsirašęs prieš du metus tai būčiau sutaupęs labai daug laiko ir dabar jau būčiau visai kitame etape. Taigi, jeigu norite sutaupyti savo laiką, manau, kad Advanced kursai yra labai gera išeitis.

Na, o dabar ilgiau ir detaliau:

Visumoje, po individualių užsiėmimų su Povilu, liko labai geri įspūdžiai. Man atrodo, kad tokia mokymosi forma buvo labai efektyvi ir naudinga. Per trumpą dviejų mėnesių laikotarpį galėjau įsisavinti labai daug medžiagos, kurios vienas skaitydamas forumą turbūt nebūčiau įsisavinęs net ir per 6-12 mėnesių. O turint omeny, kad jeigu tai būčiau daręs vienas per forumą, tai labai gali būti, kad nebūčiau sugebėjęs sistemingai skirti tam laiko ir mokymosi procesas būtų užsitęsęs ir iki begalybės. Individualūs užsiėmimai iš esmės pakeitė situaciją. Sutaupiau daugybę laiko, energijos, ir tuo pačiau įsisavinau eilę naujų dalykų ir užtvirtinau senus.

Aišku, svarbu buvo ir tai, kad pamažu skaitinėjau forumą jau turbūt antri metai, tai buvau pasiruošęs tokiai intensyviai studijai. Taip pat labai svarbu, kad lygiagrečiai dar turėjau ir vadinamus "Advanced Master Forex" kursus, kuriuos irgi vedė Povilas, tai "Advanced" su "Individualiais" labai puikiai vienas kitą papildo. Nė kiek neperdedu, labai puikiai papildo. Be šių dviejų užsiėmimų tandemo, forumą tikriausiai būčiau skaitęs dar bent du papildomus metus. O kaip žinoma jeigu vandeniui neužvirus išjungsite arbatinuką, palauksite ir vėl virsite, ir vėl išjungsite jam neužvirus. Ir taip kartosite, tai apie arbatos gėrimą galite pamiršti.

Jeigu užsimanysite pakartoti šią mano ir kitų žmonių intensyvaus mokymosi praktiką, įsitikinkite, kad galėsite skirti mokymuisi ir ypač savarankiškui darbui pakankamai laiko, kas reikš jog turėsite suspausti savo pagrindinius darbus arba dirbti tiems darbams pasibaigus. Be savarankiško darbo ir namų darbų, užsiėmimai nebus naudingi, nes jie tai ne tik instruktoriaus monologas, bet instruktoriaus ir jūsų dialogas. Be namų darbų ir savarankiško darbo šis dialogas neįvyks, ir norimo rezultato nebus.

Iš tiesų, tai šiuo metu dar sunku adekvačiai nusakyti visus įspūdžius ir patirtis įgytas užsiėmimų metu, gerai būtų po kokių kelių mėnesių ar net metų, pasižiūrėti atgal ir tada iš naujo įvertinti kas buvo išmokta ir kokia to vertė. Tada ateiti čia ir papildyti savo įspūdžius.

Dar vienas kertinis momentas buvo tas, kad gyvenu nuo Povilo nutolęs bent per 5-6 laiko juostas ir būtent dėl RMB užsiėmimų lankstumo, mes sugebėjome gyvendami skirtingose laiko juostose susitikti abiems tinkamu laiku (tinkamas laikas Povilui, dažnai būdavo 6-7 valanda ryto), o taip pat bendri užsiėmimai, kurie vykdavo mano laiku naktį, būdavo įrašomi, ir juos galėdavau pasižiūrėti vėliau. Taigi buvo pilnai atsižvelgta į mano gyvenamą vietą ir situaciją.

Galutinis rezultatas po dviejų mėnesių pamokų yra tas, kad išėjau iš miško, pradėjau pasitikėti savimi, iš esmės galiu braižyti MF TA savarankiškai diena iš dienos, nežiūrėdamas kaip tai daro senbuviai ir asai. Pagal TA analizuoti rinką ir pradėti daryti pirmus savarankiškus žingsnius Forex prekyboje. Aišku, mokymosi kelias tuo dar nesibaigia, čia tik kelio pradžia, bet padarytas geras startas ir padėti tvirti (tikiuosi) pamatai.

Labai ačiū Povilui, taip pat dėkingas esu MF-V kūrėjams ir bendraautoriams!
Manau, kad bendradarbiausime ir toliau.

#6 Kulshedra

живет тут

• VIP user forum (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 1,289 posts

Posted 19 October 2015 - 06:10

Sveiki,

Norėčiau savo atsiliepimą įdėti ir aš.

Į MasterForex Akademiją įstojau 2014 m po dviejų realių depozitų “sudeginimo” (bet čia jau kita istorija). Per metus laiko akademijoje, savarankiškai studijuodama temą po temos, užduodama klausimus akademijos senbuviams ir atlikdama namų darbus, išstudijavau MasterForex techninę analizę. Šaunu, bet vis tiek kažko trūko - vis dar nemokėjau to panaudoti praktikoje, nežinojau kaip tas žinias sudėlioti į gerai veikiančią sistemą Posted Image ... Kaip tik tuo metu atsirado galimybė sudalyvauti MasterForex advanced kursuose. Sutikau ir nesigailiu. Nes man asmeniškai šie kursai padėjo užtvirtinti mano MF techninės analizės žinias bei nurodė tolesnę kryptį kaip jas pritaikyti praktikoje – sudėjo pagrindus prekybinės sistemos kūrimui.

Apie patį kursą norėčiau pasakyti kad:
  • Kursas gana intensyvus ir neištemptas, tad durnių volioti ar bimbinėti laiko nebuvo.
  • Visos paskaitos/susitikimai buvo įdomus, nenuobodus nors juos vedė ne profesionalus dėstytojas.
  • Kartais gaudavome raginimus ar priminimus nevėluoti su namų darbų atlikimu. Ir tai gerai, nes skatindavo pasitempti.
  • Patiko, kad buvo daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kuriuos, norint kažką prisiminti ar užtvirtinti, buvo galima bet kada peržiūrėti dar kartą.
  • Visuomet buvo skatinimas dialogas - buvome drąsinami nebijoti užduoti klausimus.
  • Labai malonus ir draugiškas bendravimas.
Nuoširdžiai rekomenduoju Posted Image .

#7 Laudrius

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 109 posts

Posted 29 February 2016 - 20:45

Man asmeniškai šis kursas sutaupė laiko analizuojant techninę analizę. Kompetetingi ir patirtį Forex rinkoje turintys lektoriai atsakė į iškilusius klausimus, skatino vis labiau domėtis rinka, klausti bet kokiu tau rupimu klausimu, susijusiu su Forex. Kolektyvas nuoširdus, lankstus, atsidaves tuom kuo uzsiima. Pats kursas intensyvus, temos idomios. Patiko, kad kurse buvo tiek teorijos, tiek praktikos. Uzduotys idomios. As asmeniskai tiesiog laukdavau vis nauju paskaitu. Jei nori daugiau suzinoti ir sutaupyti laiko, butinai rekomenduoju.

#8 virdzis

живет тут

• VIP user forum (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 586 posts

Posted 01 March 2016 - 18:36

Labas visiems,
Apie MasterForex kursus sužinojau klaidžiodamas internete ir ieškodamas informacijos Lietuviu kalba apie Forex prekybą. Po trumpų derybų nusprendžiau mokintis Advanced kursus.
Kai atėjau į šiuos mokslus buvau -0 lygyje ( visiškas naujokas ir žalias pradedantysis), nežinojau nieko apie Trendus, pivotus ar Fibonačio tinklus. Nuo pat pirmų pamokų patyrę dėstytojai viską dėsto taip ,kad netgi nesusidūręs žmogus pradedi suprasti ir mokytis viename lygyje su kitais, dėstytojai skiria tau laiko tiek, kiek tau jo reikia, aiškina tol, kol tu supranti dėstomą temą iki galo. Visas mokymo kursas suderintas su praktika, užduotimis ir namu darbais taip, kad tu įsigilintum ir suprastum viską iki galo, jeigu ko nesupratai, tai su tavimi bendraus tol kol įsitikins, kad žinios pasiekę visų studentų smegenis. J
Geriausia yra tai, kad mokytojai nėra „teoretikai“, jie puikiai išmano viską praktikoje, realiame gyvenime ir situacijose. Mokymas vyksta derinant teoriją su praktiką, uždavinius su realiomis situacijomis.
Tai koncentruota žinių dozė ir praktika vienoje vietoje, tai kursai skirti tiems, kurie vertina savo ir kitų žmonių laiką, kurie nenori sėdėti ir „griaužti“ knygas kelis mėnesius ar metus, šiuose kursuose tavo dėmesį ir tavo pastangas nukreipia tik link tikslo ir moko tik tai, kas yra svarbu ir reikalingą.
Jeigu jūs norite išmokti ir suprasti kas vyksta Forex rinkoje per labai trumpą laiką, tai jus atėjote i tinkamą vietą. J
Didžiausias RESPECT tokiems atsidavusiems ir padėti norintiems dėstytojams.

Attached File  like.jpg (29.92K)
Number of downloads: 0

#9 wykce

живет тут

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 149 posts

Posted 01 March 2016 - 19:47

Sveiki
Ką tik baigiau advavced kursą.Negaliu sakyt tapau super treideriu,bet gavau planą tolimesniam judejimui link treiderio karjeros.Labiausiai patiko pati mokymosi sistema;paskaitei,paskaitos metu paaiškino,gavai užduoti namų darbams,pasikartojimui video.Ir tas kad išmokus vieną elementą keliauji prie kito,veliau juos sujungi,išmokus trečią pridedi ir jį,taip pradedi matyti rinką.Tai kas taupot laiką,neišeina mokytis savarankiškai,arba tingyte mokytis(nes čia neleis tingeti) pirmyn į advanced kursą.
PS dekui Povilui ir Rimvydui.

#10 tomaskato

живет тут

• VIP PRO Training
  • PipPipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 10 March 2016 - 12:07

Sveiki,
visi būsimi Masterforex-V Advanced kurso klausytojai.
Pats ką tik užbaigiau šį kursą ir trumpai išdėstysiu savo nuomonę apie kursą. Mano manymu tai buvo vienas iš geriausių būdų "sudeginti" nedidelę sąskaitą investuojant į savo supratimą apie prekybą valiutų rinkoje. Nešališkas bei pakankamai profesionalus kurso dėstytojų požiūris, bei aiškus dalyko išdėstymas paliko gerą įspūdį. Skirtingai nuo visokių brokerių burtų apie greitą pinigų uždirbimą ,išklausius šį kursą gali suprasti ką aš čia veikiu , ką aš noriu pasiekti ateityje ir ar iš viso man to reikia. Jeigu pabaigę šį kursą Jūs norite gauti receptą kaip uždirbti milijoną, tai čia ne ta vieta, jei norite sužinoti kryptį kuria reikia eiti ir kaip eiti tai būtent tai ko Jums reikia.
Sėkmės

#11 mekigis

живет тут

• VIP user forum (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 788 posts

Posted 30 June 2016 - 15:17

Sveiki,
noriu padėkoti už puikų Masterforex-V Advanced kursą, kuris leido užtvirtinti, sustiprinti, pasitikrinti jau turimas MF techn.analizės žinias...Didelė pagarba Povilui, kuris nuoširdžiai dalinosi savo patirtimi, kuri apima ne tik MF, bet ir gyvenimą apskritai..Kuris bandė formuoti kurso dalyviams labai racionalų požiūrį tiek į prekybą, į mokymąsi, ne vieną ir ne du kartus akcentuodamas, kad jokių greitų pinigų, greito praturtėjimo ši veikla neatneša, Kad "Gralis" yra kiekvieno mūsų nuoširdaus, nuobodaus ir atkaklaus darbo suma..kitaip tariant - paties žmogaus sistemingai teisingai atliekamų veiksmų konglomeratas.
Ką galėčiau patarti tiems, kas ateityje galvoja apie tokius kursus? Manau tai puikus laiko taupymo būdas, su sąlyga, kad dirbi. Man savarankiškai praeiti visą MF teorinę medžiagą prireikė nuo pusės metų iki metų...manau su tokiu aiškinimu, priežiūra galėjau padaryti tai žymiai greičiau, plius kai ateini prekybą iš srities, kuri su grafikais neturi nieko bendro, yra labai naudinga, kai kažkas parodo vizualiai ,pakomentuoja gyvai, nes skaityti , braižyti yra viena, pamatyti "gyvą atlikimą" - kita...
Ką galėčiau pasiūlyti? Turiu tokią vieną mintį - manau reikalingas toks dalykas kaip egzaminas. Suprantu, kad čia diplomų niekas nedalina, jie ir niekam nereikalingi..Tiesiog kaip tam tikra dar didesnės motyvacijos priemonė.Tarkim prieš pradedant kurti savo PVA, per paskutinę paskaitą kiekvienas gyvai, gauna porą, ir atlieka analizę. Tai - ne tik žinių patikra, bet ir tam tikra psichologinė įtampa, kuri gali labiau išryškinti tam tikras spragas, be to pasitarnauti ir "apšilimu" prieš realią prekybą.
Sėkmės!

#12 Andrius Mazrimas

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 134 posts

Posted 04 July 2016 - 17:59

Sveiki visi kas planuojate pradėti mokytis Masterforex-V Advanced kursą, parašysiu tokį atsiliepimą, kurio pats ieškojau prieš apsisprendžiant ar pradėti mokytis ar ne. Man kilo toks klausimas: ar sugebėsiu mokytis, kai forexe esi visiškai žalias ir niekada nebuvai su tuo susidūręs, ar reikia tam kažkokių išskirtinių protinių sugebėjimų? Taigi surizikavau ir praėjau šį kursą ir dabar iš savo patirties galiu atsakyti į klausimus ir galbūt padėti apsispręsti tokiems kaip aš “žaliems”. Kaip visi jau supratote atėjau be jokios patirties, nežinojau nei klasikos, nei dar ko, buvau mates tik internete įvairių video kaip prekiauti, buvau parsisiuntęs MT4 platformą, kurioje žinojau kas yra žvakė ir kad reikia kažkaip nustatyti kryptį su kokiu “super” indikatorium. Dabar baigęs advanced kursą galiu padaryti, bet kokios poros techninę analizę, žinau nuo kur prasideda trendas, kur jis baigiasi, galiu pasakyti kur randuosi, kokie galimi tolimesni variantai ir jų išsipildymo sąlygos. Taigi ar bet kas gali išmokti MF TA, manau kad gali tik tie kurie labai to nori, pasiryžę įdėti daug darbo ir pastangų. Čia niekas nepadės ant lėkštutes instrukcijos kaip tapti forex profu, turi viską padaryti pats, aišku su mokytojų pagalba bent jau iš pradžių. Išmokti gali bet kas tik reikia norėti ir stengtis. Manau, kad pirmai pradžiai advanced kursas tinkamesnis nei standart, nes Povilas su Rimvydu dalijasi savo patirtimi, viską parodo paskaitų metu vizualiai, man bent jau nereikėjo net įrašų žiūrėti antrą kartą, nes per paskaitą viską aiškiai išaiškindavo. Man advance kursas padėjo stiprų pamatą ir dabar nuo manęs priklausys ką pastatysiu ant jo. Ačiū Povilai ir Rimvydai už darbingus 3 mėnesius. ;)

#13 8Viktoro8

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 135 posts

Posted 06 July 2016 - 01:10

Sveiki visi. Noriu pasidalinti savo istorija kaip susipazinau su Forex birza , tai buvo apie 2010 metus kaskur. Beieskodamas informacijos apie Forex birza internete atradau Masterforex foruma , po keliu dienu apmastymu istojau i foruma. Saikciau ir skaiciau teorija gilinausi i MF techine analize , po 3 menesiu galvoje buvo didelis bardakas , galvojau jog tai ne man ir vis reciau lankydavausi forume , kol galiausiai mano naryste baigesi. 2016 metais vasario menesi suzinojau jog forumas veda MF Advanced kursa. Pasiskaites apie kursa , nusprendziau "grysti i Forex rinka" Antra karta grizdamas i MF foruma zinojau tiktai pavadinimus MF FZR , AO , MF NK , MF pivotai ir t.t. O kas jie ir kaip juos naudoti buvo praktiskai nulis supratimo. Ka tik baigiau MF Advanced kursa nesigailiu , esu labai patenkintas savo sprendimu , jog ryzausi antra karta gizti i foruma ir per tuos trys menesius igavau man labai naudingu ziniu. Ir tik pries kursa mano zinoti MF FZR , AO , MF NK , MF pivotai ir t.t. dabar jau tapo ne tik zinomi kaip pavadinimai , bet dabar as juos naudoju kaip instrumentus analizuoti Forex rinka. Didelis ir nuosirdus ACIU Povilui uz kiekviena pravesta paskaita , kurios metu mano manimui iki tol buvusius ir man nesuprantamus dalykus isdeste taip , kad net mokinukas suprastu. Povilas tiesiog mokejo gerai iteigti destomas zinias paprastai ir aiskiai , paimdaves MF instrumenta ir visiems gerai zinoma gyvenimiska istorija , jis jas sujungdavo i viena bendra istorija ir man nesuprantamas MF instrumentas , tapdavo aiskus. Po kiekvienos paskaitos ,visada laukdavau kitos.. Pries paskaita turedavau savaite laiko isanalizuoti tam tikra MF technines analizes instrumenta , kad paskaita praeitu aiskiai ir suprantamai. Asmeniskai man , kad butu aiskus instumentas , kasdien skirdavau keleta valandu nuosirdaus darbo su teorija ir namu darbais..Be sio kurso manau mano keliai su Forex rinka nebebutu susikirte. Praejas MF Advanced kursa padejau tvirta pamata tolesniam darbui su Forex rinka.. Murininkui norint guldyti plytas ant pamatu be irankiu ne kas gautusi , o as savo " namui " irankius gavau MF Advanced kurse.
Labai noriu dar karta padekoti Povilui uz igautas zinias , taip pat noriu padekoti Rimvydui uz mano namu darbu taisyma , uz jo kantrybe taisant po kelis kartus tas pacias mano darytas klaidas.
Tikiuosi turesiu galimybe gristi po metu ir pranesti , kaip vyksta mano " namo " statybos..

Pagarbiai Viktoras

#14 Fonpaolo

записался

• LT 20171001
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 27 September 2016 - 21:32

Sveiki.

Manoji istorija.

Į MF-V užklydau 2008, pažįstamas treideris rekomendavo.
Susitikome po 12m pertraukos, paklausiau, ką veikia.
Atsakė, kad maišus tampo.
Su pinigais...

Skaičiau nuo pradžių RU forumą, gilinausi, prekiavau demo.

Po to netikėtai ir kardinaliai pasikeitė gyvenimo planai.
Teko ilga pertrauka.

Šį atsiliepimą sudaro bandomojo sudalyvavimo Advanced kurse patirtis kelų apmąstymų pavidale.

1) Advanced kursas.
ADVANCED kurso ir kainos pasiūlymas užgriuvo netikėtai, šios vasaros pabaigoje.
Pirma paskaita padarė žiauriai gerą įspūdį.
Paprastai, vaizdžiai, aiškiai, su humoru.

Po to kiekvieną dieną sąžiningai skyriau po 2+ h, vėl skaitinėjau nuo nulio.
Galvojau, kad moku naudotis MT4 ir Snagit, pasirodo, reikia mokytis iš naujo :/

Dienos lėkė, ir neapleido įspūdis, kad:
a) mokymų tempas man per didelis;
b) arba mano pasiruošimas per silpnas;
c) abu variantai iš karto.

2) Iliuzijos.
Pirmos paskaitos metu jos buvo apglamžytos; bet ne iki galo :)
*) ~5%/mėn nuo LAISVO kapitalo, siekiančio 100k, pasirodė žiaurokai;
*) tai nėra pasyvios pajamos, greičiau, tiksliai atvirkščiai.

BET.
Vis dar tikiu, jog įmanoma suprogramuoti sėkmingą prekybinį robotą ar net jų tiražą.
Bet tam reikia išstudijuoti MF-v TA; iki panagių.
Gal net PASĄMONĖS lygiu.

3) FX pliusai, kurie mane įkvepia.
+ rinka, dirbanti 24h/parą;
+ be geografinių apribojimų;
+ veikia elektros sklidimo greičiu;
+ viskas virtualu, t.y., nėra: inercijos, muitų, logistikos ir kt. suvaržymų, būdingų realiam sektoriui;
+ pinigų niša yra (beveik?) amžina; valiutos bus, kol bus valstybės;
+ turi automatizavimo ir tiražavimo potencialą (bent jau teorinį).

4) Moneyback
Nusprendžiau pasinaudoti MF-V organizatrių pasiūlymu dėl moneyback'o iki antros paskaitos.
Parašiau administracijai.
Jie atrašė iš karto, ir tą pačią dieną viską grąžino.

5) Reziume
Prieš dalyvaudami MF-V Advanced būtinai perskaitykite A-Z pradinę mokyklą, pasipraktikuokite MT4 ir Snagit.
Nes bazines sąvokas reikės ir žinoti, ir greitai rasti, pasitikslinimui.
Mano žinios pasirodė išsitrynusios, kai kurios pasenusios, - reikia praktikuotis NUOLAT.
Todėl nusprendžiau pasivyti, atidėdamas dalyvavimą Advanced iki sekančio maratono.

Visiems Profito,
FP

#15 tyripyri

живет тут

• VIP PRO Training
  • PipPipPipPipPip
  • 690 posts

Posted 04 December 2016 - 20:55

Taigi ir mano atsiliepimas ir siek tiek trumpos istorijos
Istojau i akademija 2015 metu geguzes men.po nesekmingo vienos istaigos mokymu(manau kad ju dauguma, tik zadet apie milijonus tesugeba),cia niekas nieko nezadejo, pasake dirbsi ir turesi, ant lekstes cia nieko nebus.
Na ka gi, prasidejo uzdaro forumo medziagos skaitymas.Tas uztruko apie 10 men, poto pirmieji breziniai.Su kuriais tai pat progresas buvo labai jau letas, nes disciplinos trukumas bei prisiversti paciam tikrai buvo sunku, del to ir uztruko 1.5 metu.Supratau kad taip savarankiskai besimokant nieko gero nebus ir nutariau isbandyti MF Advanced kursa.Iki siol gailiuosi, kad nepasirinkau nuo pat pradziu.Visa teorija ir braizymus, iki smulkiausiu detaliu praejome per 3men!!! Kas man uztruko 1.5metu savarankisko mokymosi ir dar pasirodo daug ko nezinojau.Sis kursas puikiai sudeliojo viska i savas lentynas, nukreipe tinkama kryptimi.Esu labai dekingas Povilui kuris vesdavo uzsiemimus ir Rimvydui, kuris taisydavo musu "sedevrus".Uzsiemimai visada budavo idomus ir motyvuojantys judeti tolyn
Taigi kas nori uzsiimti Forexu rimtai, sis kursas pats geriausias pasirinkimas

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.