Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

51 replies to this topic

#46 ccentras

живет тут

• LT20190501 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 339 posts

Posted 12 August 2018 - 04:45

Visų pirma noriu parašyti, kaip aš nusprendžiau mokytis Masterforex-V Akademijoje.
Kai pradėjau prekiauti valiutomis, kaip ir dažnam pradedančiajam, man pakankamai gerai sekėsi. Negaliu paaiškinti kodėl, bet beveik kiekvienas sandoris buvo pelningas. Tai ir buvo didžiausia blogybė, kad nesupratau, kodėl atidarinėju sėkmingus sandorius. Po tam tikro laiko sėkmės atėjo lemtinga minutė ir mano depozitas pradėjo „degti“. Jau seniai žinojau, kad yra tokia Masterforex-V Akademija, tik vis nepasitikėjimo vedamas (kursai nemažai kainuoja, ar ko nors išmokys, ar sąžiningai mokys), o gal ir sėkmingų sandorių dėka (nes maniau, kad moku prekiauti) nesiryžau ten kreiptis. Tik tada, kai „degiau“, nevilties apimtas pradėjau ieškoti žinių ir pateikiau prašymą užsiregistruoti į kursus, bet vis dar abejodamas tikslingumu paprašiau su kuo nors iš Akademijos komandos pasikonsultuoti. Buvau nukreiptas į kurso vadovą Povilą, su kuriuo gana ilgą laiką bendravom apie mano sėkmę ir nesėkmę, apie galimybes ir šiaip apie viską. Maloniai nustebino Povilo nuoširdumas, šiltas ir betarpiškas bendravimas, bei konkretūs ir tikslūs atsakymai į mano bet kuriuos klausimus. Buvau nustebęs, kad beveik visą mano patirtį valiutų prekyboje Povilas atpasakojo man net neišgirdęs to iš manęs. Man beliko tik patvirtinti jo žodžius ir priimti sprendimą studijuoti Masteforex-V Akademijoje.
Čia išmokau daug technikos elementų, kurie vienareikšmiškai reikalingi prekiaujant valiutomis. Žinoma, rinka tai vandenynas, neturėdamas žinių, tame vandenyne blaškysiesi ir nuskęsi. Po Advanced kurso rinka taip pat netampa ežerėliu, o lieka tokiu pat vandenynu. Bet tu žinai kryptį, į kurią pusę „plaukti“, turi „irklus“, belieka tik teisingai „irkluoti“.
Advance kursas yra labai intensyvus, reikalaujantis nemažai dėmesio ir laiko. Bet vadovaujantis dienos planavimo nurodymais, gautais šioje Akademijoje, suspėjau ne tik paruošti namų darbus, bet ir gyventi kasdienį gyvenimą su kasdieniais darbais ir rūpesčiais. Noriu pasakyti, kad Akademija išmoko ne tik forex technikos, bet ir suteikia galimybę bendrauti prekiautojų bendruomenėje. O tai yra labai gerai, nes turi su kuo pasitarti rūpimais klausimais, išsiaiškinti iškilusius klausimus.
Iš mano pusės labai geri atsiliepimai apie mokytojus, apie mokymo metodiką. Kad tiek reikalautų ir kruopščiai tikrintų nesitikėjau, lyg patiems mokytojams to labiau reikėtų. „Respect“ jiems. Žinoma, buvo ir vidinio pykčio, ir nevilties momentų, iš pradžių atrodė, kad per daug „kabinėjasi“, bet vėliau supratau, kad tik taip norimą rezultatą galima pasiekti. Svarbiausia nenuleisti rankų ir nesustoti pusiaukelėje, o stengtis įveikti sunkumus, kurie, patikėkite, tik sunkiu darbu įveikiami, bet įveikiami.
Kursų vadovas Povilas – pedagogiškai ir psichologiškai pasirengęs žmogus ir puikus oratorius. Jis sugeba bendrauti su grupe, bet tuo pačiu metu „prieiti“ prie kiekvieno atskirai. Paskaitos – ne tik Forex žinios, bet labai daug momentų iš dėstymo metodikos, iš pavyzdžių gali pritaikyti ir savo gyvenime.
Mes daug kuo netikime, kol nepatiriame savo kailiu. Mano kuratorius Rimvydas kurso metu išsireiškė, kad mums (kursantams) gerai, nes vis dar kažko siekiame, kažko naujo sužinome. Baigęs kursą ir pradėjęs kasdieninį treiderio darbą supratau, kad tai monotoniškas darbas. Bet kiekvienas renkasi sau kelią, o man šis kelias tinka.
P.S. Jei kas nors tarp eilučių įžiūrėsite Masterforex-V Akademijos reklamavimą, mokytojų liaupsinimą ar pataikavimą jiems, tai jūs būsite neteisūs. Viskas, ką parašiau, yra neišgalvota tiesa. Todėl kiekvienam dirbančiam valiutų rinkoje patarčiau baigti Masterforex-V Advanced kursą.

#47 paulius28

живет тут

• Vol Dec18
  • PipPipPipPipPip
  • 359 posts

Posted 29 August 2018 - 10:03

Sveiki,

Kaip ir kiekvienas, kuris pradeda rimtai dometis valiutu prekyba, pirmiausiai pasineriau i nesibaigiancia informacijos "jura". Skaiciau ivairius strapsnius, ziurejau ivairius video, rinkau visa info prie kurios tik galejau prisiliesti, kiekviena tema atrode idomesne ir svarbesne uz praeita. I galva prisikisau ivairiausios info, sasiuvinys buvo pilnas ivairiausiu pavyzdziu, tada pradejau demo prekyba.
Labai greitai supratau, kad visa ta "kose" galvoje mane tik dar labiau supainioja, atsiranda daugiau klausimu nei atsakymu. Zodziu viskas atrode taip: vienas zingsnis pirmyn, du atgal...

Tada vienas draugas uzsimine apie Masterforex-V Akademija. Pasidomes Akademijos veikla, perziurejes Povilo savaitines apzvalgas, kitus video nusprendziau pereiti Advanced kursa. Supratau, kad paciam viska ismoktl, isisavinti ir isbandyti uztruks eile metu. Kam isradineti dvirati is naujo...?
Kaip ir ispejo Akademijos nariai, kursas buvo intensyvus, reikejo tikrai nemazai padirbeti. Pradzioje man asmeniskai reikejo po tris, keturias valandas kas diena praleisti prie namu darbu. Tuo paciu visas mokymo procesas buvo tikrai idomus, nuoseklus, pateikiama informacija detaliai, kruopsciai isnagrineta ir isbandyta praktikoje. Buvo idomu save stebeti is sono kaip kryptingai ir progresyviai pildosi mano ziniu bagazas. Kurso metu ismokstama ne tik kaip prekiauti, bet ir disciplinos sau paciam, daug kitu naudingu dalyku kurie praturtina kasdienini gyvenima. Virtualioje prekybos saleje esantys Akademijos nariai noriai atsako i visus rupimus klausimus, motyvuoja ir palaiko viso kurso metu ir po jo.

Pasakysiu atvirai, baigus kursa nepradesite kita diena pelningai prekiauti. Kurso metu gausite visa reikiama info ir igudzius kaip teisingai prekiauti, o visa kita priklausys tik nuo Jusu paciu. Zodziu toje "juroje" tiksliai zinosite savo judejimo krypti, na o jau "irkluoti" teks patiems...

Esu be galo dekingas visiems kurso vadovams, uz kantrybe, pastabas, palaikyma ir visa igauta patirti.

#48 greenmoon

живет тут

• LT20190901 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 229 posts

Posted 24 November 2018 - 13:18

Sveiki,

prieš apsispręsdamas kursą ilgai dvejojau ar verta mokintis dar vienos metodikos, prisibijojau kurso intensyvumo. Tačiau sekdamas savo prekybos veiksmus ir MF youtube kanalą priėjau išvados, kad norint sparčiau tobulėti - verta.
MF techninė analizė neabejotinai papildė mano žinių bagažą kokybišku turiniu, kuris padeda geriau suvokti esamą rinkos situaciją, bet esminiu ir išskirtiniu kurso bruožu laikyčiau treiderio psichologinį paruošimą ir teisingų įpročių formavimą per intensyvų darbą praktiškai pritaikant įgytas žinias. Pabaigęs kursą turiu visus reikalingus instrumentus pradėti sėkmingą treiderio karjerą - dabar tik reikia visu tuo pasinaudoti :)
Įdomu ir tai, kad kurse įgyti įgudžiai ir išmoktos pamokos gali praversti ne tik prekyboje, bet ir siekiantiems tobulėti kitose gyvenimo srityse.

Nuoširdžiai dėkoju kurso organizatoriams, kuratoriams, bendramoksliams ir visiems MF bendruomenės nariams prisidedantiems prie naujokų ugdymo ir palaikymo :) Linkiu visiems sėkmės visame kame.

#49 ArtVs

живет тут

• LT20191001 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 198 posts

Posted 25 November 2018 - 10:50

Sveiki, paliksiu ir aš savo istoriją ir atsiliepimą apie MF Advanced kursus. Turbūt kaip ir kiekvienas pradedantysis, pirmąjį depozitą praradau labai greitai ir labai sėkmingai. Dauguma šioje vietoje pasiduoda ir galvoja, kad prekyba valiutų rinkose yra nesąmonė, bet aš norėjau išsiaiškinti savo klaidas, tobulėti ir bandyti vėl. Man pasisekė, kad sužinojau apie MF akademiją. Jau buvau girdėjęs apie jų veiklą gerų atsiliepimų, todėl užteko pasikalbėti su kurso vedančiuoju Povilu, kuris labai greitai išsklaidė visas mano abejones ir supratau, kad šis kursas bus būtent man. Tiesa, Povilas iš pradžių sukėlė lengva šoką – galvoje pradėjo suktis tokios mintys, kad vau, nejaugi čia viskas tikrai taip sudėtinga? Nejaugi čia pinigus tikrai uždirba vienetai, o realus procentinis uždarbis yra toks nedidelis? O į šitą reikalą reikia įdėti tiek daug darbo, privalai surasti, kaip pritaikyti valiutų prekyba savo gyvenimo būdui. Ar verta aukoti tiek laiko ir pastangų, kad galėtum uždirbti keletą procentų per mėnesį? Ir čia atsakysiu visiems, kurie skaitys šį atsiliepimą ir turės iliuzijų, kad Forex rinkoje galima labai greitai praturtėti ir MF akademijos kursai jums padės ta padaryti – ne, taip nebus ir jeigu jūs taip manote, šis kursas ne jums. Šis kursas absoliučiai sudaužo visas iliuzijas apie prekybą, kurias žmonės susikuria pasiklausę brokerių, per kuriuos prekiauja, ar šiaip pasiskaitę apie prekybą internete. Čia supranti, kad valiutų prekyba yra sunkus darbas, nuolatinis sunkus darbas ir tam reikia paskirti tikrai daug laiko, kol sukursi sau tokį prekybos veiksmų algoritmą, kuris tiks tavo gyvenimo būdui. Nėra jokio gralio, kuris leis jums greitai praturtėti. Tai yra mitas sukurtas brokerių ir įvairių kontorų, kurie parduoda savo kursus, bet MF akademijos kursas išsiskiria tuo, kad čia tau pasakoma visa tiesa apie valiutų prekybą – tau pateikiami realūs skaičiai, faktai ir tai, ko įmanoma pasiekti. Jeigu tai tavęs netenkina – gali pasitraukti po įvadinės paskaitos ir viskas. Nuoširdumas ir atvirumas kurį gauni šio kurso metu tikrai „paperka“. Pats kursas tikrai yra intensyvus, nusiteikite, kad bent keletą valandų kiekvieną dieną reikės praleisti prie namų darbų, o kartais ir žymiai ilgiau jeigu namų darbus atliksite neteisingai ir turėsite taisyti savo klaidas. Taip pat nesitikėkite, kad kuratoriai paims ir ves jus už rankutės viso kurso metu ir parodys jums kiekvieną jūsų klaidą. To tikrai nebus, savo klaidas turėsite surasti patys, o kuratoriai tik užves jus ant kelio. Taigi kitaip sakant, čia jums niekas nieko ant lėkštutės nepadės, čia turėsite daug ir sunkiai dirbti. Ir beje, tokios atmaskės, kad „oj neturiu šiandien laiko“, gal kitą diena padarysiu čia nepraeis. Jeigu tikrai nori išmokti valiutų prekybos, turėsi atrasti laiko. Kitaip sakant turėsi išmokti taikyti DGD ir NEKUK principus, kurie jums padės ir kitose gyvenimo sferose. Man asmeniškai, pats geriausias dalykas kurį gauni kurso metu ir po jų tai faktas, kad turi daugybę bendraminčių, kurių tikslas toks pats kaip ir tavo, tai su jais gali kalbėti, diskutuoti, aptarti įvairias situacijas ir tas tikrai suteikia didžiulį džiaugsmą, nes turbūt ne vienas susiduria situaciją, kad jeigu kažkam iš artimųjų pasakote, jog domėtis valiutų prekyba, tai įvyksta tokia atmetimo reakcija ir jus tarsi net smerkia, kad oj kokias nesąmones čia darai, prarasi pinigus ir viskas. Blogiausia, ką gyvenime gali padaryti – tai klausyti tokių žmonių įtakos ir nedaryti nieko. Atsiribok nuo visų ir daryk tai ką nori daryti. Dauguma žmonių gyvena savo sukurtose komforto zonose ir bijo iš jų išeiti, ir jie nenori, kad ir jūs tai darytumėt, nes tada jūs darytumėte tai, ko kiti žmonės bijo ir nedrįsta. O būtent šis kursas ir padės jums tai padaryti – išeiti iš savo komforto zonos. Su visu tuo susidūriau pats asmeniškai ir kalbu iš asmeninės patirties. Man šis kursas sukėlė tikrą proveržį galvoje. Mano gyvenimas aplamai ir kitose srityse pradėjo gerėti, kai pradėjau taikyti šiame kurse mokomus principus. Atrodo keista – mokaisi valiutų prekybos, o tavo gyvenimas gerėja visose sferose? Na, tie kurie praėjo šį kursą supras, kad nieko čia keisto. Tai natūralus dalykas :)

Apie patį kursą - Povilas ir visa MF komandą yra nerealūs žmonės, kurie atveda į realybę, išmuša iš galvos bet kokias kvailas fantazijas ir viltis. Beje turiu pasakyti, kad iki šių kursų daug kur buvau skaitęs ir girdėjęs, kad prekiauti mažesniame nei H4-H1 TF neįmanoma, nes ten yra tik „triukšmas“, tai dabar iš to net juokinga darosi – Povilas kurso metu sakydavo, kad taip gali sakyti tik tie, kurie visai nesupranta rinkos judėjimo. Ir dabar aš su tuo sutinku visu šimtu procentų. MF techninė analizė leidžia suprasti kiekvieną rinkos žingsnį ir žinoti, kurioje stadijoje šiuo metu esame. Jūs galite atsiversti m1 TF ir tuoj pat išanalizuosite situaciją ir suprasite kas šiuo metu vyksta. MF techninė analizė jums duos ne vieną binarinį dėsningumą, kuriuos sintezuojant galima nustatyti rinka dabar yra trende ar flete. Svarbiausia išmušti sau iš galvos iliuziją, kad baigsiu MF Advanced kursą ir tapsiu pelningu treideriu. Ne, toli gražu. Baigę kursą, kaip Povilas sako, gausite „peilį“ rinkai, bet kiekvienas žmogus pasirenka, ką su tuo peiliu daryti – ar tortą pjaustyti, ar į sieną mėtyti. Jūs baigę kursą turėsite rinkos supratimą ir žinosite kiekvieną rinkos žingsnį ir galimus jos variantus, bet, kad pradėtumėt uždirbti – turėsite surasti savo „Bifurkacijos taškus“ ir sukurti PVA, kuris tiks jūsų gyvenimo būdui. Man dabar ypač smagu stebėti akademijos bendruomenę ir matyti, kaip visi mato tą pačia situacija, bet vieni elgiasi atsargiau, kiti agresyviau (t.y. vieni prekiauja, kiti ne, laukia geresnių situacijų). Man asmeniškai tai yra pats didžiausias grožis rinkoje, kai matai, kad kiekvieno žmogaus protas skiriasi, ir skiriasi jo PVA ir vienas pasirenka prekiauti, kitas ne, nors abu mato tą patį. Taigi ar pradėsi uždirbti rinkoje taip pat priklausys tik nuo tavęs, nes turėsi surastai tai, kas tiks būtent tau.

Be viso to, net neabejoju, kad mokindamiesi MF techninę analizę sužinosite apie tokius binarinius elementus, kurių tikrai nebūsite girdėję niekur kitur, arba nebūsite matę tokio jų taikymo. Arba potencialių tikslų nustatymas naudojant „Fibo“ tinklus. Turbūt kiekvienas pradedantysis apie juos sužino labai greitai, bet kad taip būtų taikomi „Fibo“ tinklai S/R lygiams nustatyti, kaip juos taiko MF akademija, pamačiau pirmą kartą būtent čia, nors iki tol skaičiau įvairią literatūrą ir žiūrėjau įvairius kursus jau metus laiko – niekur nemačiau tokio jų taikymo.
Na bet matau, kad jau pakankamai papasakojau, gal ne kiekvienas supras, ką čia parašiau, bet manau, kad tie kurie baigė šį kursą man pritartų. Apibendrinant – jeigu nebijai daug ir sunkiai dirbti, jeigu esi pasiruošęs „gyventi“ rinka, tuomet šis kursas duos tau būtent tai ko reikia. Jis pakeis ne tik požiūrį į valiutų prekybą, bet ir aplamai į visas kitas gyvenimo sritis. Gausite didelę ir draugišką bendruomenę, kurioje galėsite diskutuoti ir aptarti ne tik situacijas rinkose, bet ir aplamai visas gyvenimiškas situacijas ir rūpimus klausimus. MF Advanced kursas neabejotinai yra labiausiai mano gyvenimą pakeitęs dalykas, per tokį trumpą laiko tarpą.

Pabaigai – didžiulis ir nuoširdus ačiū kurso vedėjui Povilui, už visą bendravimo prieš, per (ir tikiu, kad ir „po“) kursų :). Taip pat didelis ir nuoširdus ačiū kuratoriui Tomui (Tomas4x4), kuris su manimi dirbo visos kurso metu, taisė mano klaidas ir parodė teisingą kelią, ir didelis ačiū visiems kitiems kuratoriams, su kuriais diskutavome kurso grupėje ir kurie atsakinėjote į man iškilusius klausimus ir parodėte kelią iš klausimus kėlusių situacijų.

#50 Kryptotomas

живет тут

• Vol Dec18
  • PipPipPipPipPip
  • 275 posts

Posted 25 November 2018 - 20:10

Sveiki,

Pagaliau radau ir aš laisvesnio laiko atsiliepimui parašyt. Kadangi jau iš ankstesnių atsiliepimų galima būtų susidaryti vaizdą ko tikėtis MF Advanced mokymuose, tai per daug nesikartojant noriu visu 100 procentų pritarti prieš tai įkeltam Artūro komentarui ir trumpai pasidalinti dėl ko gi aš nusprendžiau ateiti į šiuos mokymus.
Susidomėjau prekyba biržose, jei atmintis nemeluoja, nuo perskaitytų kelių knygų apie tai, kaip sėkmingai turtingi dėdės prekiaudami akcijomis tampa dar turtingesniais :), bet giliau analizuot kas tai per daiktas vis neprisiruošdavau. Gal atbaidydavo daug visokių nesuprantamų terminų, mistiniai grafikai, opcionai ar dar koks velnias. Tačiau šių metų vasario mėnesį susidomėjau kriptovaliutų kasimu bei su draugu įsigijome keletą rigų. Tai privertė vis giliau aiškintis kas tai per valiuta, kur ją įsigyti, kaip laikyti ir saugoti, kad neprapultų. Su kiekviena nauja informacija darėsi vis įdomiau ir pagaliau atėjo laikas giliau panagrinėti treidinimo subtilybes. Internete radau techninės analizės mokymo kursus, kuriuos praėjus atsirado aiškesnis bendras vaizdas ir supratau, kad nėra tas vilkas jau toks baisus :). Galiu pasigirti, kad depozito sudeginti nepavyko, tačiau ir pelno labai didelio neturėjau, nes pakankamai retai ir atsargiai prekiaudavau.
Vėliau internete kažkaip pamačiau Povilo keliamus savaitinius video su rinkos analize. Mano galvoje atsirado naujų klausimų, kadangi pirmą kartą išgirdau, kad yra toks FZR, fletas, pivotas ( reikėjo peržiūrėt kelis video, kol įsitikinau, kad tai ne pilotas, o iš tikrųjų pivotas :D ), tik nelabai žinojau kas tai per dalykai. Kadangi norėjau išmokti kuo daugiau naujų dalykų, kas liečia prekybą biržose, ne tik dėl treidinimo, bet ir dėl investavimo į akcijas, tai pradėdamas nuo atskirų Masterforex mokymų priėjau iki MF Advanced kurso.
Buvo nedidelė dvejonė po FZR mini kurso ar tikrai spėsiu su namų darbais, kadangi turiu nedaug laisvo laiko, bet pasikalbėjęs su Povilu vis tik nusprendžiau neatidėlioti ir ateiti į mokymus.
Kaip ir jau daugelis minėjo savo atsiliepimuose, tai pasikartosiu, kad radau ir kitų naudingų dalykų, ne tik susijusių su prekyba biržose, kuriuos kiekvienas, panaudojęs savo gyvenime pasieks teigiamų rezultatų bei nustos tuščiai švaistyt visų mūsų brangiausią turtą – laiką.
Trys mėnesiai prabėgo labai greitai :). Kiekvienos paskaitos laukdavau nuo tada, kai baigdavosi prieš tai buvusi. Mėgavausi kiekvienu naujai atrastu binariniu elementu, kiekvienu teisingai atliktu namų darbu bei bendravimu, tiek su Povilu, tiek su kuratoriais, ypač Donatu, kuris ne kartą mane „patrolindavo“ ;), taip priversdamas mąstyti savo galva ir ne visada aklai paklusti kuratorių pastaboms :).
Taigi, užbaigdamas atsiliepimą noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie mano persikėlimo į naują „levelį“, kurie negailėjo savo laiko, eikvojo nervines ląsteles vardan mūsų gerovės ir kurie, net ir kursui pasibaigus, manau, gelbės mus iškilus sudėtingiems klausimams ar tiesiog pasidalindami savo įžvalgomis.

Didelis Jums AČIŪ :)

#51 rimas777

живет тут

• LT20190901 (MF ADV Kripto)
  • PipPipPipPipPip
  • 302 posts

Posted 29 November 2018 - 14:08

Labas skaitytojau

Noriu papasakoti savo kelia apie si reikaliuka .
Kadangi didziausia dali savo gyvenime praleidau prekiaudamas , tai norejau ir as pabandyti forexe. Tik nieko nesupratau apie tokia prekyba kaip akcijom, valiutom, kripto . Buvau kazkokiam vebinare, bet pasirode ten kazkokias pievas kalba . Atsitiktinai pamaciau apzvalgas jotubej. Paziurejus viena, kita apzvalga pasirode kad zmogus kalba ir zino ka kalba. Paieskojus kas cia tas MF radau kad dar ir kursus ruosia . Zinoma nepatikejau eilinem internetinem nesamonem, aferom. Ieskojau apie MF nors kazkokio kabliuko kad patvirtintau savo isitikinimus , zinoma skaiciau atsiliepimus, norejau izvelgti ar ne tas pats zmogus raso atsiliepimus, bet neizvelgiau. Susisiekus su zmogum Povilu jis papasakojo apie mokymus ir taip toliau . Atsiliepimuose daug kas raso kad reikia daug mokintis , nezinojau ar patemsiu. bet Povilas nuramino ir sake jei kas tai pades. Pradziai dave paskaityti teorijos , bet kiek skaiciau tai isvis nieko nesupratau apie as cia skaitau. Prasidejus mokslamas po truputi ledai pradejo tirpti, kazka vis idomaus pradejau matyti. Zinoma reikejo mokintis daug, bet kadangi nesu gabus tai zinok kad tikrai daug mokinausi. Sededavau naktimis , dienomis kol suprasdavau viena ar kita pamoka. Keikdavau savo kuratoriu Donata , bet paskui atsiprases mintyse vel grysdavau I mokslus nes turejau tiksla. Uz klaidinga nesamone duodama atsispaudimu , nu ju padariau apie simta, buvau ir spurgiu pasidares kaip atskirti A B C bC 45 ir taip toliau , bet po atsispaudimu nereikia spurgalkiu. Tai tie atsispaudimai tik I nauda . Daug kas domites finansais del babkiu . As tikejausi per menesi iseiti I nuli nu geriausiu atveju uzdirbti 1 proc. bet mane nustebino kad galima ir 4 proc padaryti, nes kiek skaiciau komentaruose daug kas nusivilia kad pajemos tik 4 proc. , bet man tai butu kosmosas. Taigi per mokslus galima suzinoti daug idomiu dalyku apie tuos grafikus ju judejima , tikimybe kur pasitrauks, kurioje vietoje laukti. Ziurint I grafika jau galima si ta paskaityti , o ne tik spoksoti ir nieko nematyti. Nors mokslai stipriai intensyvus , bet labai vertingi. Gal atrodytu ir brangus , bet kiek kuratoriai ideda darbo , kiekviena diena , savaitgaliais, ryte ir vakare, tai galetau pasakyti kad jie gan pigus. Tik pabaigus kursus galima pasakyti ju verte ant kiek tau buvo vertingi. Manau tie kas baige tai tikrai jiems buvo vertingi , o tie kam nevertingi tai jie baige kursus po pirmu paskaitu. Kolektyvas tikrai geras ir nuostabus , neatrodo esantys to lietuvisko mentaliteto . Jie tikrai nori jums padeti ir jus ismokint puikiai zino ka kalba ir ka daro . Zinoma jie I galva nesukis tos informacijos , bet reikia ideti ir savo pastangu ir noro kad pradetu lysti supratimas. Jei nenorit iseiti is savo dabartines komforto zonos ir nieko nenorit keisti, tai tikrai nesirinkit siu kursu . Ira kitokiu paprastesniu kursu kur labai lengvai papasakos ka reikejo daryti. Pabaiges siuos kursus as isejau is savo atsibodusios komforto zonos , pasikeite mano mastymas kuri reikejo seniai pakeisti, atradau seniai pamirstus dalykus, pradejau pasitiketi savo poziuriu I rinka. Tiek kiek suzinojau ir pamaciau , butent pamaciau nauja poziuriu I grafikus. Butau per 10 metu nepamates ir neismokes tiek kiek ismokau ir suzinojau.Cia buvo tik mano nuomone ir poziuris . Noretau tik palinketi sekmes ir labai padekoti visai mf komandai.
aciu

#52 Bunde

живет тут

• Vol Dec18
  • PipPipPipPipPip
  • 170 posts

Posted 03 December 2018 - 21:01

Sveiki,

Prekyboje (forexe, akcijose ir kt.) nesu naujokas, bet prekybines sistemos niekada tokios aiskios neturejau kaip turiu dabar :) Nuo sausio menesio pradejau sekti Povilo savaitgalines apzvalgas youtube, bandziau mokytis savarankiskai, kazka pritaikyti prekyboj, bet baigesi kaip visada - deposito sudeginimu.. visa ta laika galvojau gal uzsirasyt i kursus, bet vis atmesdavau si varianta. Atrode gan brangu o naudos nelabai ka naujo ir gausiu.. taip praleidau bent 2jus mokamuosius ciklus. Bent viena diena verciau nauja balta lapa ir uzsirasiau i kursus. Po pirmu paskaitau supratau kokia didele nauda man jie duos ir net svarciau galimybe imti VIP formata, nes jau atrode kad nebebrangu :) Kursai tikrai intensyvus net man patyrusiam prekeiviui :) Patiko formatas kad nera vien teorijos grindinimas - nes man asmeniskai lengviau mokytis is to kas rodoma, analizuojama ir pavyzdziu. Kiekviena tema budavo isgvildenama per kiekviena paskaita iki smulkiausiu detaliu ir gaudavai irasa paskaitos kuri galedavai vis perziureti ko nesupranti. Del namu darbu kartais budavo sunku suprasti kur darai klaida.. nes jos akivaizdziai kuratoriai neparodo, o turi mastyti sava galva ir vel isnaujo irasus ziureti, kol randi ta smulkiausia klaidele kuri lemia labai daug :) Man pasiseke isvengti atsispaudimu vien del to kad iki kursu pradzios 9 men gan nemazai gilinausi i FZR per Povilo apzvalgas ir buvau tas studentas kur dar kartu tikrinau ir kitu dalyviu klaidas, taip dar labiau suprasdamas esme :) Kurso metu pasikeite ir iprociai keltis 5-6h ryte daryti namu darbus, paskaui taktinius planus. Aciu dar karta visai MFA komandai kurie ismoke dar viena ikyru studenta, kuris daznai per daug gilinasi i kitu namu darbus :D Tikrai rekomenduociau bet kokiam treideriui nesvarbu kuom prekiauji (forex, akcijos, krypto ir kt) praeiti si MFA kursa!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.