Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

67 replies to this topic

#61 TomasB

живет тут

• LT20200901 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 05 December 2019 - 07:52

Aš Masterforex akademijos video pradėjau stebėti prieš porą metų, užkabino, nes atrodė paprasta ir aišku. Tada pradėjau skaityti ju tinklapį, kur irgi viskas atrodė konkrečiai ir aiškiai išdėstyta. Pasidarė įdomu. Aišku kursai pasirodė brangūs, todėl tuo metu net nesvarsčiau tokios galimybės, nes prieš tai jau buvau nusipirkęs narystę dvejuose užsienio forumuose, kur tiesiog gauni prieiga prie "slaptos informacijos" ir mokaisi ją bendraudamas su kitais forumiečiais. Bet mano prekybai vis kažko trūko. Taigi ieškojau toliau, toliau sekiau video įrašus. Kol vėl nusprendžiau sudalyvauti mokymuose. Buvo du dalykai kurie mane neramino tai kaina ir laiko stoka, nes jau iš ankstesnių atsiliepimų žinojau, kad tai intensyvūs kursai. Bet po pokalbio su Povilu ir jo atkalbinėjimų nusprendžiau vistik sudalyvauti. Teko pakoreguoti šiek tiek pirmadienio darbotvarkę. Po dviejų savaičių kursų apie kursų kainą net negalvojau. Svarbiausia buvo spėti įsisavinti pateikiamą medžiagą. Patį kurso formatą prilyginčiau mokinimusi važiuoti dviračiu, tu gauni dviratį turi sėsti ir važiuoti, o tave prilaiko ir dar baksnoja, kad važiuotum greičiau. Nėra taip, kad tu gauni kažkokią stebuklingą medžiagą ir viskas tu super treideris. Bet tu gauni medziagą ir su intensyvia kuratorių ir Povilo pagalba ją įsisavini. Manau, kad kursų kaina nėra didelė už tai kiek informacijos ir pagalbos tu gauni. Bet viskas priklauso nuo to kaip stipriai tu nori dirbti pats.

#62 Kristina A

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 208 posts

Posted 05 December 2019 - 12:13

Apie Masterforex –V Akademijos organizuojamus MF Advanced kursus sužinojau iš naujienlaiškio, kurį buvau užsiprenumeravusi. Su Forex prekyba buvau susidūrusi, deja nesėkmingai, todėl labai sudomino mokymai. Prasidėjus kursams dėstytojai informavo, kad teks intensyviai dirbti, tačiau neįsivaizdavau, kad tiek daug laiko ir kantrybės teks skirti mokslams. Pradžia buvo labai sunki, norėjosi „pasiduoti“, bet kuratorių paskatos mąstyti savo galva ir atsakomybė užbaigti tai, ką pradėjau, padėjo eiti tolyn, iki kursų pabaigos. Pats mokymo procesas (teorija ir praktika) labai gerai ir nuosekliai organizuotas, medžiagos pateikimas taip pat, sudaryta galimybė n kartų peržiūrėti paskaitų video įrašus. Tai gera investicija į žinias, kurias įgijau MF Advanced mokymų metu. Ačiū Jums visiems!

#63 ElvisGapo

живет тут

• LT20201001 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 197 posts

Posted 05 December 2019 - 14:48

Kas patiko, kad kurse klaidos yra skatinamos (mes taip iprate ju bijot). O jos daromos per veiksmus, tai reiskia skatinamas veikimas. Labai daug psichologijos sudeta i kursa. Daug praktikos.
Visi namu darbai ir reikalavimai juos ruosiant is pradziu atrode nesamoningi, perdeti ir pan., kartais ir nervas paimdavo, kad nespesi, nesiseka, nesupranti, budavo "pakibimu", bet prasilauzi, veliau supranti, kad kiekviena detale, kiekvienas veiksmas turi savo paskirti.
Ir dar kas nerealiai patiko, tai namu darbu "neisvengiamumas", jei jau atejai, tai nebusi paleistas (tave is po zemiu iskas, bet namu darbus padarysi :)) ir apleistas (kaip kituose kursuose, kur ar tu padarei, ar nepadarei, teisingai ar neteisingai, gerai judi ar negerai, niekam neidomu svarbu pinigus pasiimti). Cia tu tikrai suzinai- kuratorius patvirtina kai pats isitikina ar gerai supratai, nera galimybiu, kad praslysi neismokes.
O kas nepatiko, tai kad dirbt reikia ir iprocius pakeist, ir mastyma taip pat :):):)
Galima cia rasyti ir rasyti. Geras tikrai kursas, Povilas ir komanda ideda daug sirdies.

#64 dastis

живет тут

• LT20200701 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 05 December 2019 - 18:24

MF teikiami kursai man labai patiko, praplėtė-praturtino požiūrį į Forex ir tuo pačių gyvenimą. Svarbiausias dalykas iš Prekybos, tai kad konkrečiai buvo iššaiškinta kaip atskirti kur Fletas ,o kur Trendas. Anksčiau buvau pasiėmęs kitokių kursų apie prekybas, ir po jų liko tik dar daugiau klausymų nei atsakymų. Čia visi klausymai išgaruoja, o jei ne, tai išgaruos , nes kuratoriai labai mandagus ir kantrus, padeda kuom tik gali. Įstrigo tai kad kursų metų buvo nemažai praktinių užduočių, kas padėjo įsisavinti įgytas žinias, tuo labiau kad nori nenori, tu privalėjai juos atlikti ir atsiskaityti. Kartais erzino, tačiau žinojau kur veliuosi, todėl judėjau toliau.
Plius iš gyvenimiškos pusės. Praėjus šiuos kursus, nors tiksliau jau prasidėjus jiems, pradėjo ugdytis nauji įpročiai, taip pat pradėjau dėliotis naujus mindset'us. Darbo daug, tačiau naudos dar daugiau, jei tik ryžties perlipti save ir siekti savo :)
Labai geras kursas, ir rekomenduočiau, bet kam kas tik norėtų šioje srityje pagilinti žinias ar išbandyti save.
Ačiū Povilui ir visai komandai, Jus nuostabus ! :)

#65 SalSa

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 259 posts

Posted 05 December 2019 - 22:15

MF Advanced kursas tai efektyvus mokymo modelis.
Pradėjau šį kursą būdama naujokė Forex rinkoje ir bijojau, kad nesuprasiu. Bet kurso metu žinios perduodamos per įgūdžių formavimą, savarankiškas užduotis (namų darbus), gyvenimiškus pavyzdžius ir toks praktiškas mokymo modelis man veiksmingas.
Po šio kurso įgyjau pagrindą prekybai, kurį tobulinant ir praktikuojant sieksiu savo tikslo.
Šis kursas buvo nuostabi patirtis.
Visus, ką rimtai domina Forex prekyba, bet nedrįstat pradėti, nes esat naujokai, kviečiu tiesiog pradėti ir rekomenduoju Masterforex- V Akademijos organizuojamus kursus.
Ačiū Povilui ir visai grupei už įdomias paskaitas, žinias pagrįstas praktika, kantrybę, juoko dozes.

#66 pauliux

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 242 posts

Posted 07 December 2019 - 12:11

Masterforex-V akademijos ''Master Forex advanced'' kursas puikiai strukturizuotas mokymo kursas.
Praejęs šį kursą, galiu drasiai rekomenduoti kas domisi valiutų rinkų ir ne tik prekyboje.
Šis kursas ne tik apie prekyba, bet ir mokymo programa ugdanti sekmingo zmogaus midsetą (disciplina, įpročiai, tikslai ir t.t)
Mokymo programos kuratoriai su ilgamete patirtimi, todėl yra pasiruosę išspardyti užpakalius kaip tai padarė man už besikartojančias klaidas.
Svarbu niekad nesustoti ir judėti į priekį.
Rekomenduoju šį kursą kas ieško logiškų, teisigų prekybos pragrindų be jokio ,,bullshito''.
Po kurso pabaigos priklausys ant kiek būsite sekmingi laikantis pagrindų, strategijos, taktikos, prekybos sistemas, kurias suteikia MF advanced kursas.
Ačiū vadovui Povilui ir kuratoriui Tomui už išspardyta užpakalį, kantrybe, ištampytus nervus ir žinias.
Belieka judėti toliau.

#67 tetis

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 280 posts

Posted 11 December 2019 - 17:30

Isklauses MF kursa galiu pasakyt tik tiek, visiskai tikslingai praleistas laikas ir pinigai. Dirbt reikejo nemazai, tikiuosi viskas ko ismokau gyvenime pravers.

Dekui visiems uz kantrybe!

#68 MindeV

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 137 posts

Posted Today, 19:07 PM

Tik geriausios rekomendacijos apie Masterforex-V advanced kursą. Atradau visiškai kitą matymą į forex rinką. Darbo daug, spaudimo dirbti taip pat daug, bet tai buvo labai gera praktika. Aš ėjau Remote kursą - taigi visiems rekomenduoju, kas turi užimtą dienotvarkę, o ir dirbti gali savo tempu.
Ačiū Povilui Ir kitiems kolektyvo nariams už kantrybę ir puikų kursą.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.