←  Treidingo psichologijos paslaptys

Masterforex-V

»

Treiderio santykiai su šeima ir draugais

Masterforex-V Lietuva's Photo Masterforex-V Lietuva 30 Jun 2012

Ši tema apie mūsų, treiderių, santykį su mus supančia aplinka - artimi žmonės, šeimos nariai, draugai, bendraminčiai.
Iš čia seka klausimai:
- kokios problemos kyla šioje srityje;
- kokie yra galimi jų sprendimo būdai;
- galima mūsų elgesio taktika.

Ši tema apie mūsų, treiderių, santykį su mus supančia aplinka - artimi žmonės, šeimos nariai, draugai, bendraminčiai.
Iš čia seka klausimai:
- kokios problemos kyla šioje srityje;
- kokie yra galimi jų sprendimo būdai;
- galima mūsų elgesio taktika.

Masterforex-V said:

Pagrindinės treiderio problemos šioje srityje
* santykis su valstybe. Valstybės užduotis - naudotis savo piliečiais, piliečių tikslas - juridiškai gražiai apeiti savo valstybės spąstus. Jūs turite būti apgalvoję, kaip įteisinsite savo veiklą.
* santykis su aplinka (draugai, pažįstami). Pradėję uždirbti Forexe, išeisite iš jų rato, kadangi palypėsite aukščiau socialinės hierarchijos laipteliu, o jie liks tame pačiame lygmenyje. Sakykite, kam jiems žinoti apie jūsų uždarbio dydį? Kad galėtų su jumis pasidžiaugti?
* informacija, kurią mes skleidžiame apie save. Tinkle yra pilna sėkmingų treiderių fotografijų su tikromis pavardėmis. Aš netikiu jais. Sėkmingam treideriui toks "apsišvietimas" yra nereikalingas. Mano apsaugos tarnybos viršininkas tokiais atvejais sako: "mamutai ir tarakonai atsirado vienu metu. Kur dabar yra pirmieji ir kokiu būdu nenugalimais tapo antrieji?". Mintis apie mamutus, man atrodo, paimta iš A. Raikino.

Shefukas's Photo Shefukas 22 Jun 2013

du klausimai, kurie aktualus bent jau man :)
1. Kaip reaguoja Jusu artimieji (zmonos, vyrai, vaikai, draugai, drauges, suzadetines ar suzadetiniai) i tai kad prekiaujate forexe ir gan daug laiko praleidziate prie kompiuterio? :)
2. Ar naudojate MF TA kitose vietose, pvz manau dauguma kaupiame pensijas akciju fonduose, gal juose naudojat ir keiciat akcijas ar fondus, kai nusimato numatytas varinatas ar kitas pvz su valiutu keityklomis, tarkime turite daug svaru uzdirbe uzsienyje ir numacius gera proga galima iskeist juos geresne kaina, na cia keli pvz, kurie gan idomus :)

Atsakysiu is savo puses:
1. Mano draugams tai kosmosas, todel bendraminciu surast gyvenyme gan labai sunku, kazkaip kitiems per daug sudetinga :) tevai isvis nesupranta ko as sedziu tiek laiko prie kompo, kai galiu eiti ir arti ir uzdirbt pinigus kitur (pagrindini darba turiu), sneku apie laisva laika, nes gan nemazai jo yra :) na o suzadetine kaip cia pasakius, anksciau palaikymas buvo, nes mate kaip stengiuos mokintis, bet mokiaus klasikines analizes, kuri labai mazai padejo :) tad nemazai praradinejau, gal todel tas palaikymas sumazejo. Siuo metu gan nemazai laiko skiriu mf ta, bet stengiuos ir suzadetinei skrit jo, bet aisku pabumba daznai :) manoji nelabai to supranta ir galvoja, kad kazkokia mistika cia, nors tik jai daugiausia issipasakojau, nors ji ir nesupranta, bet gerai, kai yra kam pasipasakot :) dabar ji palaiko mane, nes mato kaip stengiuos mokytis, bet ir uzkimba, kad nepamirsk ir manes ir stengiuos labai del saves ir del jos, kad butu geri finansai, dabar tikslas mokytis ir mokytis ir pasiekt savo tikslus :)

2. Kadangi dar mf ta gerai nesuprantu, o ir dar daug esu neperskaites ir dar daug truksta breziniu tad kolkas tuo neuzsiimu, bet ateityje apie tai pagalvosiu, ypac su pensiju fondais, kai galesiu stebet akcijas ir savo noru jas keisti, kad gauciau geresne graza :)

pavlidze's Photo pavlidze 23 Jun 2013

Shefukas, on 22 June 2013 - 19:55, said:

Atsakysiu is savo puses:
1. Mano draugams tai kosmosas, todel bendraminciu surast gyvenyme gan labai sunku, kazkaip kitiems per daug sudetinga :) tevai isvis nesupranta ko as sedziu tiek laiko prie kompo, kai galiu eiti ir arti ir uzdirbt pinigus kitur (pagrindini darba turiu), sneku apie laisva laika, nes gan nemazai jo yra :) na o suzadetine kaip cia pasakius, anksciau palaikymas buvo, nes mate kaip stengiuos mokintis, bet mokiaus klasikines analizes, kuri labai mazai padejo :) tad nemazai praradinejau, gal todel tas palaikymas sumazejo. Siuo metu gan nemazai laiko skiriu mf ta, bet stengiuos ir suzadetinei skrit jo, bet aisku pabumba daznai :) manoji nelabai to supranta ir galvoja, kad kazkokia mistika cia, nors tik jai daugiausia issipasakojau, nors ji ir nesupranta, bet gerai, kai yra kam pasipasakot :) dabar ji palaiko mane, nes mato kaip stengiuos mokytis, bet ir uzkimba, kad nepamirsk ir manes ir stengiuos labai del saves ir del jos, kad butu geri finansai, dabar tikslas mokytis ir mokytis ir pasiekt savo tikslus :)

Pakomentuosiu štai šitą punktą kol kas :)

Visada visiems patariu, nešokti į FX "stačia galva". Sakydamas tai turiu omeny - "nepersistengt". Nes gali susiklostyt tokia situacija (iš asmeninės patirties čia) - kai pasiekęs savo tikslų FX "erdvėje". "Pakėlęs galva" pamatai - kad šalia jau ir nebeliko tų, su kuriais galima būtų pasidalinti savo pasiekimais ir džiaugsmu.
Man asmeniškai - patekus į tokią situaciją - teko maždaug pusei metų atidėt FX prekybą "į šalį" - ir užsiimt grynai sąntykių "atstatymu" su artimais man žmonėm, giminėm, draugais ir t.t.

Kad nekartot mano klaidų - aš siūlau panagrinėt "time management" temą.
Sunku patykėti, bet dažnas žmogus net nesusimasto, kad per dieną sugaišta apie 2-4 valandas "nieko nedarymui" arba kažkokiems visiškai nereikalingiems dalykams. O tai yra 10-20 valandų per savaitę, ir apie 35-70 valandų per mėnesį - pilna darbo savaite gaunas Posted Image (neįtikėtini skaičiai kai įsigylini).

Apie "time - management" smarkiai nesiplėsiu, kadangi tai yra visiškai atskira tema, kuri reikalautų ne tai kad vienos atskiros temos, o viso atskiro forumo Posted Image

Shefukai - tau asmeniškai patarimas toks mano būtų:
Sužadėtinei savo, savo giminėm, draugam - "oficilaliai išskirk" atskirą laiką (savo sužadėtinei - būtinai kasdien, jei nori kad ji visada su tavim būtų). Žiurėk į šį "paskirtą" laiko tarpą kaip į "investiciją į santykius". Su tokiu požiūriu, net elementarus kokio nors filmo žiūrėjimas kartu - iškart įgauna "aukštesnę prasme", ir nebeatrodo kaip "laiko švaistymas". Skirdamas savo sužadėtinei laiko kasdien (ir kažkiek laiko artimiesiems ir draugams per savaite, tik būtinai tuo metu turi pamiršt apie FX, ir FX temos net nekelt, nebent kasnors kitas paklaus) - patykėk - labai greitai pastebėsi kaip auga palaikymas iš jų pūsės.

Iš kur surasti tam laisvo laiko? - išnagrinėjęs "time management" temą (paguglink, surasi pakankamai knygų ir informacijos) suprasi, kad laiko iš tikrųjų turi žymiai daugiau nei tau atrodo. Suprasi, kad galima ir aktyviai mokytis FX (vėliau prekiaut), ir savo verslą vystyt, ir dirbt, ir gerus santykius su giminėm palaikyt, ir išmokt kokiu nors muzikiniu instrumentu grot - viską galima spėti :)
O kai išmoksi valdyti savo laiką - aplinkiniai stebėsis tik, kaip tu čia taip viską spėji :)

Shefukas's Photo Shefukas 23 Jun 2013

taip tu teisus Pavlidze, privalome gerbt sawo santykius su artimais ir nebandyt ju kantrybes :) puikus patarimas, kuriuo pasinaudosiu ir aciu uz atwiruma ir paaiskinimus :)
Noreciau daugiau nuomoniu :)

Vuala's Photo Vuala 27 Jul 2013

Mano pasiūlymas būtų išsikelti tikslus ir juos stengtis įgyvendinti - tiek prekyboje, tiek su šeima, tiek kitose veiklos srityse. Klausimas tik yra toks, kaip paskirstyti dėmesį, kad nenukentėtų nė vienas klasteris. Mano būdas yra kuo daugiau kartų daryti užrašus įtraukiant visas sritis. Tokiu būdu pasąmonėje susidaro visuminis paveikslas ir atsiranda dėmesys visoms sritims. Po kurio laiko pastebėjau,, kad tų užrašų nebereikia daryti - informacija pati "prilimpa" prie reikiamo klasterio. Su šeima taip pat turėjau nesusipratimų, bet nutariau nebeįrodinėti, o pasistengti, kad jie patys iš prekybos ataskaitų pamatytų apie mano pažangą. Kas nėra susidūręs su mūsų profesijos sudėtingumu, tas niekada to nesupras. Tad ar verta įrodinėti, kad žemė apvali.