Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Akademiją

53 replies to this topic

#16 tetukas

живет тут

• VIP user forum (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 965 posts

Posted 24 October 2010 - 19:30

View PostICanDo, on 24 October 2010 - 13:19, said:

Būna ir tokių nuomonių. Laiškas į akademija@masterforex-v.lt pašto dėžutę. Manau, šaltinį nurodyti būtų nekorektiška, nebent pats autorius norės :)

"makaronai" tie jusu mokymai arba... arba patys nesuprantate ko mokote kitus. analizuojate praejusiu metu oro temperaturos pokycius ir gurksnodami kava....

Ką manote apie tokį atsiliepimą?

Zmogus aiskiai bijo pasitraukti is savo komforto zonos, visais budais bando sau tai irodyt... kartu jausdamasis visu sriciu profesionalu (ypac 'protingai' piktu savo tiesu kitiems irodinejime...)... ir visus kritikuodamas viduje jauciasi ramus, nes jis gi zino, kad visi sarlatanai ir geriau nieko nedaryti, nei savo tiesas pagrysti...

Turint omeny kad pilnatis, reiktu nekreipti demesio :)
It's all so simple!

#17 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 25 October 2010 - 07:48

View PostVygantas, on 24 October 2010 - 18:17, said:

Jaigu sis zmogus yra taipogi akademijos studentas ir nusprende atsiusti toki laiska, sakyciau kad zmogus tiesiog pervargo ir nusprende issiliet :)

Nėra šis žmogus Akademijos studentas. Netgi daugiau - jis netgi nėra susipažinęs nei su akademijos veikla, nei su mokymais. Spėju, kad tai tiesiog išankstinė ir stereotipinė bei nepagrįsta faktais nuomonė. Žmogaus, kuris nieko nežino apie akademiją, bet vis tik turi norą išreikšti nuomonę:)
Dėl sunkiai pasiekiamų dalykų verta pasistengti, nes jie - patys geriausi!
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#18 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 20 November 2010 - 11:43

Neatsimenu, kuris ten iš klasikų (na ne tų klasikų, apie kuriuos pagalvojote :)) yra pasakęs (truputį perfrazuosiu):
kas nežino praeities ir iš jos nesimoko, tas pasmerktas ją pakartoti. Manau, kad jis turėjo omenyje forex prekybą :))
Sėkmės visiems

#19 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 20 November 2010 - 12:53

View PostAtonas, on 20 November 2010 - 11:43, said:

kas nežino praeities ir iš jos nesimoko, tas pasmerktas ją pakartoti.

Labai teisingi žodžiai. Praeitį, istoriją būtina analizuoti, tirti, nagrinėti ir semtis iš jos patirties. Būtent tai ir yra daroma Akademijoje - naudojami mokslinio tyrimo metodai Forex istorijos analizavimui ir daromos išvados. Tai yra Masterforex-V teorijos pagrindas ir esmė: yra ištirta Forex klasika, o ją optimizavus, papildžius bei suradus sprendimus neišspręstoms klasikoje problemoms, yra sukurtas šiuolaikinis rinkos mokslas.
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#20 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 20 November 2010 - 22:04

......o ją optimizavus, papildžius bei suradus sprendimus neišspręstoms klasikoje problemoms, yra sukurtas šiuolaikinis rinkos mokslas.
[/quote]
Esė apie rožinius akinius ir šakėmis vartomus baksus(čia tik mano asmeninė nuomonė, daugiau nieko).
Laisvu laiku analizuojant, o dabar ir paskaičius tinklapyje pateikiamą informaciją, "pavarčius" Masterforex-V knygas, susidaro įspūdis, kad čia tos rinkos visiškai nėra. Papraščiausiai sunku rasti rinkos požymių. Net į monopolijų kategoriją neįsipaišo. Grobuonys ir aukos - tai vienas iš gamtos dėsnių, kuris tinka bet kokiai situacijai, kurioje sprendžiasi bent menkiausi išlikimo klausimai. Finansinių instrumentų rinkos turi savireguliacijos mechanizmus, kurie nėra sukurti suinteresuoto žmogaus ar žmonių grupės, ir norint juos apeiti iššaukiami atoveiksmiai, kurie nuaidi per visą rinką. Pavyzdys - pasaulinė krizė. Su vertybiniais popieriais ta pati situacija - kapitalo nuvertėjimas, burbulai, burbuliukai, pamparam ... Niekam turbūt ne paslaptis, kad nei vienas finansinis instrumentas savieiga neveiks, jei bus iš ten išpumpuojamos piniginės lėšos, todėl VISADA prarandančių lėšas žmonių bus daugiau nei uždirbančių. Finansiniai instrumentai (dėl didžiausių apyvartų, o ne ekonomikos augimas, ar dar bala žino kas), tai kertinis akmuo dėl kurio pasaulis priverstas spausdinti bapkes, kad per kitus ekonominius veiksnius atstatytų pajamas žmonėms, praradusiems savo pinigus, nes jie nusėdo kitose kišenėse (greičiau kišenėje).
Kai pradėjau domėtis forex, nereikėjo daug pastangų supratimui, kad tai valdomas "žaidimas". Faktas, dabar galiu daug ką kalbėti, kai jūsų tinklapis tai seniausiai parašęs, tik esmė tame, kad kitaip šioje "rinkoje" net būti negali. Todėl tai vienas iš paprasčiausių faktų, dėl kurio, šiame "žaidime" uždirbančių žmonių kiekis procentais niekada nepasieks net procento žmonių, kurie prekiauja kokioje nors akcijų biržoje. To niekada nedaleis "valdomos" rinkos "valdytojai".
Tos visos mano sapalionės tikrai nereiškia, kad ši Akademija yra bergždžias reikalas ar panašiai. Nė velnio, atvirkščiai, viskas liuks, šaunuoliai. Stosiu mokytis, būtinai, be kalbų, tik dabar neskubėdamas ( aš niekada niekur neskubu ) analizuoju knygas. Kai perskaitysiu minimum tris kartus ir išanalizuosiu ne tik žodžius, bet ir kablelių sudėjimo vietą ( čia gavau tokį pasiūlymą, kai rašiau el.laišką į Masterforex-V :)), tada stosiu.
Klausimas moderatoriams :
Žemė aplink saulę (gal atvirkščiai, nepamenu), ir ta sukasi su tikslu. O koks Akademijos tikslas? Švietimas? Gal karas prieš grobuonis?

#21 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 20 November 2010 - 22:45

View PostICanDo, on 24 October 2010 - 13:19, said:

Būna ir tokių nuomonių. Laiškas į akademija@masterforex-v.lt pašto dėžutę. Manau, šaltinį nurodyti būtų nekorektiška, nebent pats autorius norės :)

"makaronai" tie jusu mokymai arba... arba patys nesuprantate ko mokote kitus. analizuojate praejusiu metu oro temperaturos pokycius ir gurksnodami kava, bandot nuspeti koks siandien bus oras, ir to ismokyti kitus. visi iki vieno mokymai apie forex'a yra pajamos tik is mokymo. Zinau, kad nei vienas is jusu (100proc. garantuoju) nemokate is tikruju uzdirbti forex rinkoje. beje, zinoti kaip prekiauti ir moketi prognozuoti, - du skirtingi dalykai. Jei moketumete prognuozuoti orus, moketumete prognuozuoti ir forex'o rinkas - ir ten, ir ten uzdirbtumete milijardus. deje. Ieskote tik mokiniu. Ir net nezinote is kur imami duomenys valiutu poru grafikams rodyti. sekmes burtininkaujant

Ką manote apie tokį atsiliepimą?

Čia žmogutis labai protingai rašo, tik pats nesupranta koks jis protingas.
Čia jam patreidinsiu apie orus :
1. Jei vakar buvo saulėta ir šilta, tai šiandien atsikėlęs ryte tikiuosi irgi saulėtos dienos. Prognozė 50/50
2. Jei dabar yra vasaros pikas, o ne ruduo ar pavasaris, tikimybė didėja kad bus saulėta 60/40
3. Ryte prabudęs pažvelgiu pro langą - nė vieno debesėlio! Ir vėjo nėr ! Liuks - 65/35
Toliau lai pats masto ir kai pasieks prognozę iki 95/5 bus kiečiausias orų prognozuotojas, tiesiog kaip Dievas .....

#22 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 21 November 2010 - 09:57

Apie prognozes

Turiu jus labai nuvilti, tačiau Akademija prognozėmis neužsiima. Čia to neišmoksite ir klystate, jeigu manote, kad išmoksite.
Maža to. MF teorija teigia, kad gauti stabilaus pelno Forex rinkoje prognozuojant valiutos kryptį yra neįmanoma. Akademijos treideriai NEPROGNOZUOJA valiutos judėjimo. Jie ANALIZUOJA, naudodami tiriamąjį binarinių dėsningumų sintezės metodą. Šios analizės rezultate pasiruošiama bet kokiam tikėtinam valiutos judėjimui ir dėka to gaunamas pelnas.
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#23 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 21 November 2010 - 10:19

View PostAtonas, on 20 November 2010 - 22:04, said:

Esė apie rožinius akinius ir šakėmis vartomus baksus(čia tik mano asmeninė nuomonė, daugiau nieko).....

....Tos visos mano sapalionės tikrai nereiškia, kad ši Akademija yra bergždžias reikalas ar panašiai. Nė velnio, atvirkščiai, viskas liuks, šaunuoliai.

Labai jau prieštaraujate pats sau :). Panašu, kad esate dar neapsisprendęs, ar jums patinka Akademija ir jos požiūris, ar ne. Be abejo, niekas neuždraus reikšti savo nuomonės, tik būtų gerai, kai išsakytumėt ją, kai jau būsite tvirtai apsisprendęs.
Kritikuoti tai, ko nežinai ir nesi įsigilinęs, nėra labai profesionalu. Būtent tai ir daro dauguma Akademijos skeptikų - neturėdami supratimo, ko moko Akademija.

O koks Akademijos tikslas? Švietimas?

Keistas klausimas, nes vien jau pavadinimą (Forex prekybos Akademija) perskaičius, jis atpuola. Bet atsakyti nesunku. Kaip ir bet kuri kita mokymo įstaiga (ar tai būtų kompiuterinio raštingumo, ar Forex prekybos ...etc.) turi tikslą mokyti. Šalia to, Akademijos tikslas dar yra ir suburti profesionalių treiderių bendruomenę. Mūsų požiūriu, išmokti dirbti Forex rinkoje, ir dirbti pelningai.. ir ilgai.. galima tik komandoje. Rinka yra per daug įvairiapusiška ir per daug kintanti, kad vienas žmogus galėtų ją įveikti. Tą pajėgi padaryti yra tik profesionalų komanda.

Gal karas prieš grobuonis?

Apie tai net nenoriu diskutuoti... :))))
nežinau, kas gali sugalvoti kariauti prieš pasaulinę finansų sistemą... ir dar tikintis ją nugalėti...:))
Grobuonių ir aukų teorija yra pritaikoma bet kuriai gyvenimo sričiai. Forex rinkai ji tinka netgi labiau negu kitur. Tačiau kovoti...? Ne, mes nekovojame. Mes tiesiog dirbame savo darbą. :wink:

Kai perskaitysiu minimum tris kartus ir išanalizuosiu ne tik žodžius, bet ir kablelių sudėjimo vietą ( čia gavau tokį pasiūlymą, kai rašiau el.laišką į Masterforex-V :)),

Be abejo, analizuokite į sveikatą.. Jeigu tik jums tas duoda naudos :)Esu tikra, kad išanalizavus kablelių padėjimo vietą stipriai pasistūmėsite treidingo srityje. :)
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#24 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 21 November 2010 - 12:48

Rašydamas apie orus, aš būtent ir turėjau prognozę TIK apie orus. Norint vartyti ir dėlioti žodžius, priskiriant jiems reikšmes, visai nebūtina baigti mokslus baltistikos fakultete. –„Šios analizės rezultate pasiruošiama BET KOKIAM TIKĖTINAM valiutos judėjimui ir dėka to gaunamas pelnas.“ Ką reiškia – tikėtinam ? Bet kokiu atveju yra paliekami du variantai, ir reikalo išmanymo lygis, tas Jūsų įvardijamas profesionalumas, gali labai padėti pasirenkant variantą. Juk patys aiškinate, kad 100% sąvoka forexe neegzistuoja. Na gerai – yra išimčių :) Toliau ...
Jūsų atsakymai perša mintį, kad jau baisiai bijoma kritiškos nuomonės, kaip su kirviu skirstomas žmonių profesionalumas į tuos, kurie mokosi Akademijoje ir į tuos, kurie nesimoko. O gal jau ir kritiškas mastymas ar svarstymas yra neprofesionalumo apraiškos ? O gal kritiškai mastyti apie Akademiją galima tik tada, kai ją pabaigi?(Suprantu, kad pabaigti neįmanoma). Tokiu atveju teks rengti tik uždarus forumus. Nemanau, kad toks žiūrėjimas iš aukšto į nuomonę reiškiantį žmogų yra geras reiškinys. O pamastymai - patinka-nepatinka, myliu-nemyliu, čia jau rebusai moterims, lai jos juos ir narplioja.
Apie tikslus – kad ir kaip keistai Jums tai beskambėtų, Jūsų įvardytas siekis nėra tikslas. Tikslo aprašymui visai nepanaudojote binarinių dėsningumų sintezės metodo, ... aš čia visai be ironijos :)
Be pykčio ......

#25 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 21 November 2010 - 13:25

Be abejo, tą ir parašiau, kad turite teisę išsakyti savo nuomonę. Tam ši tema ir yra atidaryta. Mano kritika buvo skirta tik tam, kad reiškiant nuomonę vertėtų iš pradžių apsispręsti dėl jos. Tik tiek :)
(P.S. - kam gi stoti į akademiją, kuri, jūsų žodžiais, rašo " Eses apie rožinius akinius ir šakėmis vartomus baksus"...)

Jūsų įvardytas siekis nėra tikslas

Gal būt tuomet galėtumėte tiksliau suformuluoti savo klausimą? Ir paaiškinti, kuo gi skiriasi "siekis" ir "tikslas".. Mano nuomone, tai tikslas ir yra būtent tai, ko yra siekiama.
Galbūt jūsų klausime (drįstu numanyti), slepiasi potekstė, kokia mums yra nauda iš šio projekto?.. :))) Atsiprašau, jei klystu...
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#26 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 21 November 2010 - 14:39

Nelabai mes čia susikalbam :)) Tiek jau to, ne tai svarbiausia. Esę apie akinius parašiau aš, o ne Akademija ( o gal aš dar neperskaičiau ?:)). O tikslas būtent susideda iš siekių. Kaip surišta su binariniais dėsniais? Taip pat kaip bangos su savo pobangėmis.
Sėkmės

#27 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 21 November 2010 - 14:54

Būtent todėl ir nesusišnekam, kad ateinate nusiteikęs priešiškai.
Jeigu jau smūgiuojate, tai turite būti pasiruošęs priimti ir atsakomąjį smūgį :)

Mano atsakymai Jūsų netenkina todėl, kad išgirdote ne tai, ką tikėjotės išgirsti, o tai = (jūsų žodžiais) nesusikalbėjimui. Sorry, bet atsakymas yra toks, koks yra ir klausimas. :)
Pateikiant klausimą virtualioje erdvėje reikia jį gerai apgalvoti, kaip jis bus suprastas ir perskaitytas. Kadangi nėra matomas žmogus, nei jo mimika, nei gestai, nei ketinimai - apgalvoti savo pateikiamą požiūrį reikia žymiai atsakingiau, nei bendraujant akis į akį.

P.S. .. vis galvoju, bet niekaip nesuprantu tokio požiūrio: jūs kaip ir teigiate, kad mes rašome tai, ką Jūs jau seniai žinote. Argi dėlto mes negalime to rašyti? Juk yra daugybė žmonių, kuriems galbūt mūsų skleidžiamas požiūris yra naujas. Ir net nesvarbu, ar jis yra teisingas,ar ne. esmė ne tame. Kažkodėl tai man nekyla mintis, perskaičius Delfyje naujieną, kurią aš jau žinau, apkaltinti portalą, kodėl jis drįsta rašyti tai, ką aš jau žinau :)
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#28 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 22 November 2010 - 08:01

...be pykčio ...

#29 Atonas

записался

• Пользователи 549
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 22 November 2010 - 08:04

P.S. galvokite, galvokite, Jums tai tik į naudą...

#30 Ekvivalentas

живет тут

• Пользователи 549
  • PipPipPipPipPip
  • 322 posts

Posted 02 March 2011 - 08:38

Sveiki,

Forex'e "darbuojuosi" 9 metai, per šį laikotarpį teko patirti įvairius etapus: pakilimus ir nusivylimus...
Per tuos metus išstudijavau labai daug medžiagos, perskaičiau nemažai knygų ta tema. Tačiau puikiais rezultatais vis dar pasigirti negalėjau. Praėjus kuriam laikui "pasirodė", kad internete viską jau išsėmiau, nes temos pradėjo kartotis (autoriai kiti, bet apie tą patį kalbėdavo). Tačiau Forex'o palikti neketinau, kadangi per tuos praktinio darbo metus išsiugdė tam tikri įgūdžiai: žvilgsnis į rinką, grafikus, psichologiniai niuansai ir panašiai. Žodžiu, tikėjimas, kad vis dar "pasemsiu" iš pasaulio rinkos, lydėjo, tačiau iki pilnatvės dar kažko trūko...

Prieš kurį laiką atsitiktinai vėl aplankiau Forex Akademijos (Masterforex-V) tinklapį. Stabtelėjau, ir nusprendžiau rimčiau paanalizuoti šios mokymo įstaigos medžiagą (rusų, lietuvių kalbomis). Mano nuostabai, buvau priblokštas mokymo nuoseklumu ir priėjimu prie rinkos požiūriu. Tad ėmiausi internete ieškoti prieinamos medžiagos, kuri susijusi vien su Masterforex-V, vėl perskaičiau nemažai puslapių - pasijutau, tarsi naujai atgimiau Forex'ui.

Susipažinęs su akademijos medžiaga, nutariau nepagailėti pinigų ir tapti šios komandos dalimi. Įstojau - atsivėrė dar didesni sistemingai paruoštos medžiagos lobynai: klasikų klaidų analizė, visuminio požiūrio į rinką sprendimai, strateginiai prekybos būdai ir panašiai.

Praleidęs 9 metus Forex'e, apgailestauju tik dėl vieno - kodėl anksčiau nebuvau aptikęs šios akademijos.
Naujai susidomėjusiam Forex'u ir norinčiam šioje rinkoje uždirbti, pradžiai duočiau tik vieną patarimą - stoti į Masterforex-V akademiją.

Pagarbiai.
Pagarbiai,
Aidas

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.