Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

46 replies to this topic

#46 ccentras

живет тут

• LT20190501 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 283 posts

Posted 12 August 2018 - 04:45

Visų pirma noriu parašyti, kaip aš nusprendžiau mokytis Masterforex-V Akademijoje.
Kai pradėjau prekiauti valiutomis, kaip ir dažnam pradedančiajam, man pakankamai gerai sekėsi. Negaliu paaiškinti kodėl, bet beveik kiekvienas sandoris buvo pelningas. Tai ir buvo didžiausia blogybė, kad nesupratau, kodėl atidarinėju sėkmingus sandorius. Po tam tikro laiko sėkmės atėjo lemtinga minutė ir mano depozitas pradėjo „degti“. Jau seniai žinojau, kad yra tokia Masterforex-V Akademija, tik vis nepasitikėjimo vedamas (kursai nemažai kainuoja, ar ko nors išmokys, ar sąžiningai mokys), o gal ir sėkmingų sandorių dėka (nes maniau, kad moku prekiauti) nesiryžau ten kreiptis. Tik tada, kai „degiau“, nevilties apimtas pradėjau ieškoti žinių ir pateikiau prašymą užsiregistruoti į kursus, bet vis dar abejodamas tikslingumu paprašiau su kuo nors iš Akademijos komandos pasikonsultuoti. Buvau nukreiptas į kurso vadovą Povilą, su kuriuo gana ilgą laiką bendravom apie mano sėkmę ir nesėkmę, apie galimybes ir šiaip apie viską. Maloniai nustebino Povilo nuoširdumas, šiltas ir betarpiškas bendravimas, bei konkretūs ir tikslūs atsakymai į mano bet kuriuos klausimus. Buvau nustebęs, kad beveik visą mano patirtį valiutų prekyboje Povilas atpasakojo man net neišgirdęs to iš manęs. Man beliko tik patvirtinti jo žodžius ir priimti sprendimą studijuoti Masteforex-V Akademijoje.
Čia išmokau daug technikos elementų, kurie vienareikšmiškai reikalingi prekiaujant valiutomis. Žinoma, rinka tai vandenynas, neturėdamas žinių, tame vandenyne blaškysiesi ir nuskęsi. Po Advanced kurso rinka taip pat netampa ežerėliu, o lieka tokiu pat vandenynu. Bet tu žinai kryptį, į kurią pusę „plaukti“, turi „irklus“, belieka tik teisingai „irkluoti“.
Advance kursas yra labai intensyvus, reikalaujantis nemažai dėmesio ir laiko. Bet vadovaujantis dienos planavimo nurodymais, gautais šioje Akademijoje, suspėjau ne tik paruošti namų darbus, bet ir gyventi kasdienį gyvenimą su kasdieniais darbais ir rūpesčiais. Noriu pasakyti, kad Akademija išmoko ne tik forex technikos, bet ir suteikia galimybę bendrauti prekiautojų bendruomenėje. O tai yra labai gerai, nes turi su kuo pasitarti rūpimais klausimais, išsiaiškinti iškilusius klausimus.
Iš mano pusės labai geri atsiliepimai apie mokytojus, apie mokymo metodiką. Kad tiek reikalautų ir kruopščiai tikrintų nesitikėjau, lyg patiems mokytojams to labiau reikėtų. „Respect“ jiems. Žinoma, buvo ir vidinio pykčio, ir nevilties momentų, iš pradžių atrodė, kad per daug „kabinėjasi“, bet vėliau supratau, kad tik taip norimą rezultatą galima pasiekti. Svarbiausia nenuleisti rankų ir nesustoti pusiaukelėje, o stengtis įveikti sunkumus, kurie, patikėkite, tik sunkiu darbu įveikiami, bet įveikiami.
Kursų vadovas Povilas – pedagogiškai ir psichologiškai pasirengęs žmogus ir puikus oratorius. Jis sugeba bendrauti su grupe, bet tuo pačiu metu „prieiti“ prie kiekvieno atskirai. Paskaitos – ne tik Forex žinios, bet labai daug momentų iš dėstymo metodikos, iš pavyzdžių gali pritaikyti ir savo gyvenime.
Mes daug kuo netikime, kol nepatiriame savo kailiu. Mano kuratorius Rimvydas kurso metu išsireiškė, kad mums (kursantams) gerai, nes vis dar kažko siekiame, kažko naujo sužinome. Baigęs kursą ir pradėjęs kasdieninį treiderio darbą supratau, kad tai monotoniškas darbas. Bet kiekvienas renkasi sau kelią, o man šis kelias tinka.
P.S. Jei kas nors tarp eilučių įžiūrėsite Masterforex-V Akademijos reklamavimą, mokytojų liaupsinimą ar pataikavimą jiems, tai jūs būsite neteisūs. Viskas, ką parašiau, yra neišgalvota tiesa. Todėl kiekvienam dirbančiam valiutų rinkoje patarčiau baigti Masterforex-V Advanced kursą.

#47 paulius28

живет тут

• LT20200501 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 286 posts

Posted 29 August 2018 - 10:03

Sveiki,

Kaip ir kiekvienas, kuris pradeda rimtai dometis valiutu prekyba, pirmiausiai pasineriau i nesibaigiancia informacijos "jura". Skaiciau ivairius strapsnius, ziurejau ivairius video, rinkau visa info prie kurios tik galejau prisiliesti, kiekviena tema atrode idomesne ir svarbesne uz praeita. I galva prisikisau ivairiausios info, sasiuvinys buvo pilnas ivairiausiu pavyzdziu, tada pradejau demo prekyba.
Labai greitai supratau, kad visa ta "kose" galvoje mane tik dar labiau supainioja, atsiranda daugiau klausimu nei atsakymu. Zodziu viskas atrode taip: vienas zingsnis pirmyn, du atgal...

Tada vienas draugas uzsimine apie Masterforex-V Akademija. Pasidomes Akademijos veikla, perziurejes Povilo savaitines apzvalgas, kitus video nusprendziau pereiti Advanced kursa. Supratau, kad paciam viska ismoktl, isisavinti ir isbandyti uztruks eile metu. Kam isradineti dvirati is naujo...?
Kaip ir ispejo Akademijos nariai, kursas buvo intensyvus, reikejo tikrai nemazai padirbeti. Pradzioje man asmeniskai reikejo po tris, keturias valandas kas diena praleisti prie namu darbu. Tuo paciu visas mokymo procesas buvo tikrai idomus, nuoseklus, pateikiama informacija detaliai, kruopsciai isnagrineta ir isbandyta praktikoje. Buvo idomu save stebeti is sono kaip kryptingai ir progresyviai pildosi mano ziniu bagazas. Kurso metu ismokstama ne tik kaip prekiauti, bet ir disciplinos sau paciam, daug kitu naudingu dalyku kurie praturtina kasdienini gyvenima. Virtualioje prekybos saleje esantys Akademijos nariai noriai atsako i visus rupimus klausimus, motyvuoja ir palaiko viso kurso metu ir po jo.

Pasakysiu atvirai, baigus kursa nepradesite kita diena pelningai prekiauti. Kurso metu gausite visa reikiama info ir igudzius kaip teisingai prekiauti, o visa kita priklausys tik nuo Jusu paciu. Zodziu toje "juroje" tiksliai zinosite savo judejimo krypti, na o jau "irkluoti" teks patiems...

Esu be galo dekingas visiems kurso vadovams, uz kantrybe, pastabas, palaikyma ir visa igauta patirti.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.