Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Ką daryti, jeigu seka serija nesėkmių prekyboje?

1 reply to this topic

#1 Masterforex-V Lietuva

живет тут

• VIP (LT)
  • PipPipPipPipPip
  • 4,306 posts

Posted 27 June 2012 - 13:16

Žmonės, padėkite, gėda rašyti, bet neturiu kur daugiau kreiptis. Depozitą beveik visą pralošiau, bandžiau pats ištaisyti padėtį, žinot kaip būna – dar šiek tiek ir uždarau... Užsirakinau lokais, bet per vėlai. Ar galėtų kas nors padėti? Pinigai paskutiniai, o ir tie - skolinti. Atsiprašau už fludą. Tiesiog manau, kad mano sekanti klaida bus man paskutinė. Pravers bet kokia pagalba. Vienintelis dalykas, daktarai man uždraudė jaudintis (neseniai iš ligoninės, daktarai pasakė, kad sekantis priepuolis bus paskutinis). O paskutiniu metu ką bedaryčiau – vienos klaidos. Tą aš jau supratau – stipriai nebauskite

Tai tik vienas iš pavyzdžių, kuomet pagalbos uždarame forume kreipiasi žmogus, kuris skubotai ir neapgalvotai stačia galva pasinėrė į Forex vandenyną - neturėdamas nei reikiamos "plaukiojimo" įrangos... nei žinių, kaip tą reikia daryti.

Ką daryti tokiu atveju, jei JAU pakliuvome į bėdą? Pinigai skolinti.. prekybos įgūdžių DAR nėra... situacija kebli, o įtampos sveikata nepakelia... Ar teko kam nors tai patirti? Kaip susidorojote su tuo?

Arba kita situacija. Dedame pastangas, siekiame tikslo.. bet vis klumpame... vis darome klaidas, stojamės ant tų pačių grėblių, ir jau ne pirmą kartą.. dingsta viltis ir tikėjimas, kad įmanoma... Kada laikas sustoti? Ar iš viso reikia sustoti? Kaip surasti jėgų eiti pirmyn ir nenuleisti rankų? Kur ieškoti motyvacijos? O gal verta pasiduoti? Tačiau kaip ir iš kur žinoti, kad šis kelias ne tau ir tavo tikslas tau neįkandamas?

Pasidalinkite patirtimi. gal būt jūsų patirtis apsaugos kažką nuo panašių situacijų išgyvenimo.
Dėl sunkiai pasiekiamų dalykų verta pasistengti, nes jie - patys geriausi!
Pagarbiai, Rasa

Mano brėžiniai

#2 Vuala

живет тут

• Пользователи ST test LT(off)
  • PipPipPipPipPip
  • 117 posts

Posted 13 May 2013 - 03:44

Nesėkmės prekyboje būna įvairios. Aš noriu suskirstyti nesėkmes pagal priežastis. Tur būt pirmoji grupė - dėl nekantrumo. Norisi prekiauti, nesulaukus signalo.Antra dėl emocijų - baimė ir euforija, kai tave sukausto arba tiek atsipalaiduoji, kad nebegali priimti sprendimų. Trečia - dėl atskirai paimtos rinkos subtikumų ir niuansų, kai būtinas ilgesnis laikotarpis pažinti rinkos charakterį. Ketvirta aplamai dėl žinių trūkumo. Manau, būtų galima skirstymą ir pratęsti arba skirstyti kitais aspektais.
Pagarbiai,
Benediktas

NEGALIMA SUTRUMPINTI KELIO TEN, KUR IŠ TIESŲ VERTA EITI

Kiekvienam pokyčiui reikia tikslo ir vidinio žinojimo, kad jį galima pasiekti.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.