Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

46 replies to this topic

#31 AudriusZu

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 207 posts

Posted 22 December 2017 - 10:36

Sveiki,

Pirmiausia noriu padėkoti visai MasterForex-V komandai, už jų nuostabų darbą ir suteiktas žinias.

Apie patį kursą:
Apie šiuos kursus išgirdau ganėtinai senai, bet 2 metus vis dvejojau. Vis dėlto po nemokamo seminaro, "ar galima pragyventi iš forex" (kažkas panašaus, tiksliai nepamenu :D) visdėlto pasiryžau ir įstojau į MasterForex-V Advanced kursą. Mokymai buvo tikrai gan intensyvūs, bet su kiekviena nauja paskaita, jie darėsi vis įdomesni. Taip pat labai likau patenkintas pačio kurso struktūra, kad buvo vedamos "LIVE" paskaitos, ir paskaita trukdavo, tiek laiko, kiek reikėjo, kol būdavo atsakomi visi mums studentams iškilę klausimai. Po paskaitos iškarto sekdavo namų darbai, kurie būdavo tikrinami kiekvieną dieną ir juos darant dar labiau įsigilindavau į temą, ko pasekoje kildavo vis daugiau klausimų (į kuriuos visada būdavo atsakoma, tol kol pasidarydavo aišku).

Pats kursas išpildė visus mano lūkesčius, ir man asmeniškai, tai buvo mano protingiausiai išleisti pinigai susiję su forexu.

Patarimas tiems, kurie skaito atsiliepimus ir galvoja apie šią MasterForex-V akademiją. Šis kursas neduos jums jokios super sistemos, po kurio baigimo jūs iškart pradėtumete prekiauti ir taptumete milijonieriais. Jei savaitės eigoje negalite skirti pusvalandžio ar valandos prisėsti prie forex, jis taip pat ne jums (kalbu apie intensyvų kursą).

Šis kursas jums suteiks žinias, kas ir kaip veikia forex`e (jei jų turite, išmokys jas pritaikyti teisingai), parodys jums kelią, kurio reikia eiti norint tapti sėkmingų prekiautoju (galbūt po kurso suprasite, kad forex`as visdėlto ne jums, bet mano nuomone, tai irgi į naudą, nei deginti sąskaitas :D), nes tik jūsų įdėtas darbas ir laikas, gali atnešti saldžių vaisių.

Dar kartelį ačiū komandai,
Audrius

#32 Geduksis

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 218 posts

Posted 23 December 2017 - 15:18

Sveiki Visi. Noriu pasidalinti savo mintimis apie „Advanced“ kursą.

Buvau visiškas naujokas, užsirašiau į „Masterforex-V“ akademiją ir pradėjau mokytis nuo nulio.

Tiesa sakant pradėjau šį kursą ne visiškai to norėdamas. Turėjau savo planą: iš pradžių išstudijuoti visas temas savarankiškai „MF-V“, o tada žinių pagilinimui ir užtvirtinimui užsirašyti į „Advanced“ kursą. Tačiau įvertinus situaciją, kad kaip taisyklė metų pabaigoje ir kitų pradžioje mano darbe būna „beprotiškas periodas“ ir laiko mokslams tikrai neturėsiu, bei padrąsintas Povilo, nepabaigęs savarankiško mokymosi užsirašiau į kursą rugsėjo mėnesį su tikslu baigti gruodžio pradžioje.

Taigi dabar turiu patirties mokantis savarankiškai „MF-V“ (apie 2 mėn.) ir „MF Advanced“ (apie 3 mėn.). Jeigu kam nors kiltų panašūs klausimai, vienareikšmiškai galiu patarti: „Advanced“ reikės daugiau pastangų, bet mažiau laiko. Suvokimas (supratimas) MF prekybos sistemos - vienareikšmiškai studijuojant „Advanced“.

Apie patį „Advanced“ kursą: pasakymas kad „iš visiško naujoko gali patapti žinančiu esamą situaciją, galimus tos situacijos scenarijus ir sąmoningai pagal tuos scenarijus elgtis realiame laike“ nėra tušti žodžiai. Pačiam stengiantis IŠ TIESŲ TAIP. Pasakymas kad „reikia nusiteikti rimtam darbui“ irgi nėra tušti žodžiai, „paprakaituoti“ reiks rimtai. Nebus lengvas pasivaikščiojimas su dėstytojais po forex-ą, bet manau tame ir yra šito kurso vertė. Kartais būdavo momentai, kai prisiminus Povilo pasakymą „Jei kiekvieną dieną skirti po 1-2 valandas vien Forex-ui, tai su mokslais tikrai suspėsi“, norėdavosi perfrazuoti „Jei viskam kitam skirti po 1-2 valandas per dieną tai su mokslais suspėsi“ Posted Image . Bet čia tik keli momentai ir tik man asmeniškai. Taip kad tai neturėtu gąsdinti. Tuo labiau, kad pasibaigus kursui apie tai prisimeni su šypsena.

Apie dėstytojus: tiesą sakant tai man iki šiol keista ir kelia nuostabą (gerąja prasme Posted Image), matant kiek jie įdeda pastangų, dėmesio (visa tai laikas) ir svarbiausia širdies į studentų bandymus, darbus, klausimus sėkmes ir klystkelius. Mano galva, tai šiais laikais vertybė. Taip žmonės gal ir nėra profesionalūs dėstytojai, bet profesionalūs treideriai su stažu. Ir tai yra labai gerai. Būtų blogai jeigu būtų atvirkščiai. Ir matosi, kad labai stengiasi ir pergyvena dėl studentų. Aš asmeniškai taip nesugebėčiau, pritruktu kantrybės Posted Image .

Dar klausimas: ar verta mokėti tokius pinigus už mokslus? Čia jau labai asmeniška ir labai priklauso nuo tikslų, nuo to ką nori turėti dienos pabaigoje. Jeigu dėl „fun-o“ tai ne, jeigu gauti „auksinę piliulę“ arba gralį irgi ne. Jeigu nori prekiauti forex-e ir suprasti kada galima prisiimti riziką, o kada ne, kada ta rizika didesnė kada mažesnė, tada verta. Čia mano tokia nuomonė.

Taigi gavosi kažkas panašaus į pamąstymus, skirtus tiems kas galvos apie „Advanced“ kursą. Pats visai neseniai „išbandžiau savo kailiu“ ir galiu pasakyti vienareikšmiškai TAIP. Rašau nei pajuodindamas nei pagražindamas. Sąžiningai taip kaip galvoju.

Jeigu kam nors būtų kokių klausimų, tikrai pasidalinsiu savo mintimis.

Nors rašyti nemėgstu, žiūriu gavosi vos ne apybraiža Posted Image .

Pabaigai: visiems būsimiems studentams Kantrybės ir Sėkmės.

#33 Justass

прописался

• Пользователи ST test LT(off)
  • PipPipPip
  • 94 posts

Posted 23 December 2017 - 19:44

Sveiki, keletas zodeliu apie visa kursa. Pirmiausiai noreciau padekoti Povilui ir Rimvydui, uz kruopstu darba, kantrybe ir suteiktas zinias. Pirmos savaites buvo ypatingai sunkios, kol siek tiek isivaziavau, teko ne karta daryti ir ''atsispaudimus'', galbut tuo metu uztrunki kuri laika kol padarai, bet tai tik i nauda, supranti savo klaidas, kuriu veliau nebedarai. Teko skirti nemazai laiko namu darbams, niekaip nepavykdavo atlikti skiriant jiems pusvalandi ar valanda per diena, kartais sededavau ir kelias dienas, po kelis kartus ziuredavau paskaitos irasa, kol rasdavau daromas klaidas. Su laiku viska atlikti sugebedavau vis greiciau. Pries pradedant kursa mano poziuris i forex rinka buvo visiskai kitoks, dabar suprantu, kad be darbo, pastangu ir mokslu beprasmiska net bandyti prekiauti. Klausimas ar verta moketi uz kursus tokia suma? Gavus toki dideli lagamina ziniu, vertinti pinigais negalima. Tikrai turesite daugiau nuostoliu jei bandysite prekiauti patys viso to neismanydami. Jeigu kas galvojate, jog pradedant mokytis reikia siokiu tokiu ziniu, klystate, atejau nieko nemokedamas ir tai nesudare kliuciu baigti kursa. Nesu labai iskalbingas, tad toks mano trumpas pasisakymas :) Dar karta didelis dekui Povilui ir Rimvydui :)

#34 Juliakas

живет тут

• LT20181201 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 237 posts

Posted 10 March 2018 - 13:04

Sveiki. Tai vat, ką galėčiau pasakysti apie kursą. Kur teko dalyvauti brokerių kursuose ir čia tai skiriasi, kaip diena ir naktis. Čia patiko, kad iškart viskas buvo paaiškinta apie rinką be jokių pagražinimų ir be jokiu ,,trynimų ".
Gera pati mokymo forma. Paskaita ir ta savaitė namų darbams, bet jei kažkokia tema sunkiau įlysdavo i galvą, tada pradėdavo nervai biški kilt, kad nespėsiu ;) Bet balų sistema neleido atsipalaiduot. Kaina manau, kad nėra didelė palyginus su kokybę.
Šiaip galvojau prie ko biški prisikabint, kad padet tobulėt, bet nelabai ir sugalvojau :)
Tai vat, dėkui jums, vyrai ;)

#35 tadx

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 131 posts

Posted 18 May 2018 - 13:01

Mano problema:

Forex pradėjau domėtis tik prieš pusę metų. Pradėjau skaitinėti apie tai internete, informacijos ryškiai daugiau nei reikia pradedančiajam, o kaip atsirinkti nuo ko pradėti patarimų „milijonas“ ir dar su tokiomis frazėmis kaip 99 proc. treiderių tai daro blogai arba „9 Secret Forex Tips For Successful Trading „ ir pan.
Tai galvoju, paskaitysiu ir viskas bus aišku, juk 99% treideriu tai daro blogai, tai aš darysiu gerai ir viskas :)
Bet, kuo daugiau skaitai, tuo darosi dar labiau neaišku, visoje literatūroje, net ir pradedančiajam, naudojama Forex terminologija, kuri žmogui turint bendrą išprusimą yra nepažystama, nesuprantama ir tai labai apsunkina įeiti į FX.
Tad nusprendžiau kad reikia „gyvo“ mokytojo, kur galėčiau nueiti ir paklausyti / paklausti ir gauti atsakymą nuo ko gi čia reiktų pradėti ir kaip čia viskas vyksta. Mano laimei atsirado vieno iš brokerio organizuojami seminarai pradedančiajam. Nuėjau, kursai vyko 2 val. Per jas buvo išdalinti lapai, kur parašyta kad yra toks dalykas kaip japoniškos žvakės, trendas ir fletas, visokios geometrinės figūros ir Meta trader terminalas per kurį vyksta prekyba. Galima atsidaryti demo sąskaitą ir bandyti prekiauti, tuo tarpu pasiūlė užpildyti dokumentus ir real‘ui. Po šio seminaro supratau kad brokerio organizuojami seminarai tikrai ne tai ko tikėjausi. Taigi, iš viso to atėjau prie išvados:

Problemos sprendimas:
Reikia tokių Forex kursų, kurių metu būtina praktika kartu su kursu vedėju.

Tai buvo pagrindinis tikslas ieškant tokių Forex kursų.

Pradėjau tokių ieškoti, radau Masterforex-V Advanced. Pažiūrėjau keletą youtube video, man patiko ir užsiregistravau.
Tiesą pasakius, kursų įžanginė paskaita nuteikė pesimistiškai, t.y. apie galimą uždarbį. Prieš kursus jau buvau susitaikęs su ~ 10%, bet Povilas (pagrindinis mokytojas) nuteikė ties 4-7% ir tai, čia jau gerai :). Buvo galimybė atsisakyti kursų neprarandant pinigų, bet nusprendžiau to nedaryti.

Vėliau buvo užduoti pirmieji namų darbai, kuriuos atlikti užėmė tikrai ne vieną valandą o greičiausiai keliolika (bent jau man). Sekantys buvo ne mažiau sunkūs ir vis sunkėjo. Namų darbuose padarius klaidą, nebuvo paaiškinama kas konkrečiai yra blogai, to pasekoje besiaiškinimui reikėdavo skirti dar papildomai valandų. Temos, kurios buvo einamos atrodė padrikos, viena su kita niekuo nesusijusios, o apie kažkokį tai kelią link Forex prekybos nebuvo nė kalbos. Ir tik prieš kursų pabaigą pradėjo visos tos padrikos detalės (dabar jau galiu pasakyti kad tai binariniai elementai:) ) sugulti į vieną paveikslą ir būtent jų pagalba atsiranda rinkos matymas. Užmetus akį į grafiką galiu greitai pasakyti kas vyksta. Ar tai yra trendas ar fletas ir kur jų yra atskaitos taškai.
Šie kursai man davė daugiau nei Forex supratimą. Mokymo metodai, kurie pradžiai atrodė abejotini, pasiteisino su dideliu kaupu. Supratau, kad tokiu metodu galima išmokti bet ko, tiesiog reikia labai daug dirbti savarankiškai ir būti prieš kažką atsakingam. Tokiu būdu tobulėjimas, su labai sunkiu startu pereina į tobulėjimą kuris vyksta geometrine progresija. Ir supranti kas vyksta ne todėl kad kažkur girdėjai skaitei ar pasakė, bet todėl kad tu pats tai padarei, pats perėjai per visą tai. Ir dabar, kai esi iki skausmo viską patyręs, tuos pačius namų darbus galėtum atlikti per keletą minučių, o jei būtum tik išklausęs ar girdėjęs, to tikrai nepadarytum.

Po šių kursų esu vis dar naujokas, laikas ir tolimesnis darbas parodys ko esu vertas, ir ar Forex prekyba yra aplamai man skirta, bet galiu drąsiai pasakyti kad pagrindą turiu labai stiprų. Dabar jau galiu pats rinkti bei atsifiltruoti informaciją apie Forex. Už visą tai esu dėkingas Povilui bei Rimvydui. Ačiū Jums!

#36 ex3ss

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 19 May 2018 - 12:02

Mano istorija:

Forex pradejau dometis gal pries kokius 2 metus, tuo paciu metu domejausi Binariniais Opcionais, buvau isbandes, viena karta nudeges, nusprendziau rimtai mokytis. Norejau ismokti aiskiai suprasti rinka ir kaip is jos uzdirbti. Is pradziu buvau nuejes i vieno brokerio nemokamus kursus, nuo pat pirmos "pamokos" jeigu taip galima pavadinti, labai sudvejojau ar cia kanors gero is to iseis. Trumpai tariant atejau, man ijugne kompa ir pasake na va gali pradeti treidint..(pries tai nebuvo jokios teorijos). Pats prasiau konors pamokyti mane. Galiausiai po 2 sav. isejau, nes pajauciau kad mane nori priversti kuo greiciau atidaryti pirma depozita ir tiek. Veliau suradau Masterforex-V, pasidomejau, nusipirkau Masterforex-V standartine naryste, mokiausi savarankiskai, buvo laibai sudetinga. Po kurio laiko, del asmeniniu priezasciu, parasiau jiems laiska su klausimu ar imanoma kaip nors grazinti dali pinigu uz kursa. Zinojau, kad pinigu grazinimo garantija man jau nebegalioja. MF man pasiule 2 variantus, grazinti dali pinigu arba tesiog uzsaldyti naryste, pasirinkau antra varianta. Sis ju poelgis maloniai mane nustebino ir motivavo butinai pas juos grizti.
Veliau kazkur po 1 metu, istojau i MF Advanced kursa. Labai patiko jog MFe galioja nuolaidos senbuviams, tai gavau mazesne kaina, nei viesai prieinama.

Mano problema su Masterforex-V Standart naryste:
  • Niekas taves nevercia, negalejau saves priversti kasdien mokytis, ten taves niekas nieko nevercia daryti, del to mokymasis gali uztrukti gan ilgai. Is to isvada, kartais tokia mokymosi laisve yra blogiau, nes kai tu turi konkrecius terminus temai ismokti.
  • Viskas atrodo labai sudetinga, labai truko atgalinio rysio, bandziau klausti kitu nariu per foruma, bet vis tiek tai nepadejo, nes nesupratus vienos smulkmenos negalejai eiti toliau tol kol negausi reikiamo atsakymo. Gavus atsakyma, teko eiti atgal nuo pat pradziu mokytis kazkurios temos. Vnz. turejau gausybe klausimu i kuriuos negalejau greitai gauti atsakymo tam kad eiti toliau. Kol gauni atsakyma, jau praeina kelios dienos, ir tai tave ismusa is ritmo.
  • Jokiu namu darbu, del to tau atrodo jog viska supratai, imi tema po temos ir tik veliau supranti kad neteisingai viska supratai nuo pat pradziu. Vel tenka grizti atgal ir bandyti rasti klaida.

Apie MF Advanced:

Biski primena armijos disciplina. Nuo pat pirmos paskaitos Paulius isaiskina mokymosi taisykles, perspeja jog ne visi gali islikti iki galo, paaiskina jog visi dar turi galimybe grazinti pinigus. Gal tai kai kuriuos atbaido, bet mane tai motivavo dar labiau, padariau sau issuki :) Esu isbandes nemazai kursu, sitie pasirode isskirtinai tuo, jog sumokejas pinigus uz kursa, tu nesi tikras kad tu tikrai pabaigsi kursa, ta prasme ne kad pats iseisi, bet kad tave gali "diskvalifikuoti". Pastoviai jauti stresa, kad nespesi pabaigti namu darbus laiku. Jeigu padarai klaida, tau nepasako kas blogai, o duoda papildoma uzduoti, kad tu pats suprastum. Kurse vyrauja griezta disciplina, jeigu kazko nespesi zinai kad gausi baudos taska. Per si kursa teko visko patirti: pykcio, steso, dziaugsmo ir laimes. Buvo keli kritiniai momentai, kai galvojau kad neatlaikysiu. Kartais netgi buvo baime paklausti, nes bijai kad gausi dar papildoma uzduoti + gausi velniu. Buvo atvejai kai nevisai supratau temos, dariau ND padariau klaida, man dave dar papildoma uzduoti, dirbi prie PC iki 01:00-01:30 ir veliau turi paranoja kad nespesi pabaigti iki nustatyto termino. Taip pat kartais labai nervavo kai tu jau nebezinai kur ieskoti klaidos, uzduodi klausima, bet tau vis nepasako ir tenka paciam kapsytis tol kol nerandi klaidos.
Kalbant apie kurso mokytoja Povila, tikrai geras mokytojas, grieztas, sazinigas, nepasakoja tokiu nesamoniu (kaip yra reklamose) "kad po kurso visi busit milioneriais" itt. Apskritai nesako apie pinigu uzdirbima, netgi kaikuriais momentais atbaido nuo Forex treidinimo. Aiskiai duoda suprasti jog sitie mokymai yra skirti tik tam kad suprasti rinka, o toliau jau viskas priklauso nuo pacio saves. Neduoda klaidingu iliuziju. Butent sis nuosirdumas labai patiko. Nes yra daug kursu kur tave zada padaryti verslininkais milioneriais, bet mazai yra tokiu zmoniu kurie iskarto pasako kad nesitiketi cia iskarto dideliu pinigu itt.

Si kursa tikrai rekomenduociau visiems kurie rimtai nori ismokti suprasti Forex Rinka, bei yra pasiruose kibti i sunkius darbus, kad ateiti pradeti uzdirbti po biski is Forex prekybos. Po sio kurso turiu supratima apie Forex prekyba, galiu lyginti su kitais mokymais bei technines analizes metodika. Mano manymu sie kursai tikrai yra verti savo kainos ir kokybes atzvilgiu.

Didelis Aciu Povilui ir Rimvydui!

#37 zilka

живет тут

• LT20190201 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 223 posts

Posted 19 May 2018 - 12:33

Sveiki,
nemegstu rasyti atsiliepimu, nes nelabai moku, bet pameginsiuPosted Image . Jei trumpai kursa ivertinciau kokiais 9,9 is 10. Man tiko ir patiko.Forex domiuosi nuo 2001 metu, tai mano tikrai ne pirmas ir manau ne paskutinis kursas, galiu pasakyti kad naujokams sis kursas lobis, jau turintiems patirties ir noro tobuleti visada atrasit kazka naujo ir naudingo. As asmeniskai atradau labai vertingos informacijos.Jei kas galvojat kad siame kurse suzinosit kokia paslapti kaip uzkalti daug pinigu is forex tai tikrai kad nevarkit, manau kad Povilas ta pati pasakys, tiesa dielis dekui siam kantriam ir tolerantiskam zmogui-mokytojui, didele pagarba.
Del kursu kainos pasakysiu kad kiekvienam paciam sprest kiek gali investuoti i save, ar tai brangu ar pigu net nezinau, pastebejau toki dalyka ,kad zmones ateje i bet koki kursa mano kad sumokeje pinigus jie kazkuo pataps vien tik sudalyvave kursuose, o kuo jie brangesni tuo geriau ten is vis mazai ka reiks daryti tik pabuti ir jau patampi....taip nera, visur ir visalaik reik skirti laiko papildomai ir dirbti savarankiskai. Siuo metu lankau dar vienus kursus mokaus uzsienio kalba tokia netradicine tai pastebejau ta pati reiskini kad artejant kursu pabaigai , zmones grupeje nusivyle kad dar nekalba kaip nori, ju lukesciai nepasiteisino...sumokejo pinigu ir negali susikalbeti, reikalas tame kad rezultatas nuo kursu nepriklauuso, priklauso tik nuo savarankisko darbo su gauta informacija. Tas pats ir siame kurse.
Jei galima toki pastebejima Povilui, kursas galetu būti du kartus per savaite, savaites pradzioj tema , savaites pabaigoj pakartojimas, kita savaite kita tema ir t.t.t
Kurse informacija pateikiama labai sklandziai , visos temos graziai sudeliotos ir dar lietuviskai, ir dar visu temu video irasai.Siame kurse as atradau PVA, prekybos veiksmu algoritma, beje kuri manau galima panaudoti ne tik forex prekyboje...
Taigi kas skaitote siuos atsiliepimus ir svarstote sudalyvauti Advased kurse ar ne ...as asmeniskai rekomenduoju...Sekmes visiems...Posted Image Posted Image

#38 kantrus

живет тут

• LT20190201 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 245 posts

Posted 19 May 2018 - 16:49

Užbėgant į priekį visas mano rašliavas, keliais sakiniais galima būtų apibendrinti taip:
Bendžaminas Franklinas yra pasakęs: "If You Fail to Plan, You Plan to Fail". MF Advanced kursas išmokina planuotis, suteikia tam įrankius, įsitikina, kad įvaldei juos (juodas darbas, bent man, rytais ir vakarais 1.5-2mėn, vėliau lengviau). Supranti, kad tik tuomet, kai turi planą (realų, o ne daugmaž iš akies ar iš eigos) - tik tuomet galimas veiksmas ir nė žingsnio į šoną nuo plano. Planas sudaromas, kai dar sugebi mąstyti blaiviai. Nežinomam mieste, dažniausiai nuvažiuosi greičiau naudodamasis navigacija, nei bandydamas kažkur nukirsti, nepaklausęs navigacijos. O čia, kaip sunku bebūtų prisipažinti, kiekvienas naujokas vairuoja girtas.
Uždarei sandori, nusiraminai - pamąstyk, kas buvo blogai/gerai - patobulink planą - sekantį kartą bus dar geriau.

O dabar tas pats tik ištętai:
Pradėsiu nuo savo istorijos (reiktų į kokį kursą nueiti, pasimokinti glausčiau mintis dėstyti, bet kol kas yra kaip yra):

Į foreksą įšokti bandau kokius 7 metus. Pamėgini - nesigauna. Pailsi, susiimi vėl pamėgini ir vėl nesigauna ir taip jau kelis kartus. Depozitų nesudeginau, bet ir iš nulinio arba tiksliau sakant pastovaus mažo stabilaus minuso niekaip neišlįsdavau. Vis ieškai kažkakokio gralio - paskaitai forumus, kur žmonės pradėjo prieš 10 metų, matau, kad taikė/taiko tuos pačius metodus - ir važiuoja jiems viskas. Kur ta smulkmena, kurios nematau, lyg ir darai viską pagal knygas: vieną, antrą, trečia, .., N-tą.

Palaipsniui supratau, kad reikia ne signalo, o sistemos ir mentoriaus. Žmogaus, kuris sėkmingai prekiauja ir nori pasidalinti savo žiniom, gali padėti susidėlioti visą prekybos procesą nuosekliai ir logiškai. Atsiktinai interneto platybėse atradau MF akademiją. Pasižiūrėjus youtubėj Povilo filmukų - patiko, kaip jis dėsto mintis, paskaičius kurso aprašymą, kad reikės dirbti intensyviai ir sunkiai - nusprendžiau išbandyti, nes supratau, kad nebus vien tik sausas teorijos dėstymas. Savarankiškai jau bandžiau ir ne kartą: kai dirbi nuolatinį darbą, šeima/vaikai, užklasinė veikla - laiko resursas ribotas - kai nėr sistemos jauti, kad vis darai, bet ne taip ir ne taip. O laikas eina...

Taip čia ir atsidūriau. Nuo pat pirmų dienų pamačiau, kad akademija turi visus elementus, kurių man taip trūkdavo:
1. Virtualios prekybos salė, kur gali pasitarti/padiskutuoti gyvai su žmonėmis operuojančiais tom pačiom sąvokom.
2. Forumas, saugantis daugemetę žmonių patirtį.
3. Na ir, žinoma, mentorius (Povilą ir Rimvydą), kurie mokindami, tikrindami namų darbus diena iš dienos:
a) išmokino bazinių MF elementų, padedančių suprasti rinką: kokia šiuo metu yra situacija: trendas/fletas. Įdomu tai, kad MF bangų teorija padėjo pažvelgti į prieš tai skaitytas knygas visai kitu kampu: ten, kur žmonės empyriškai pastebėdavo paternus, visa tai tapo paaiškinama bangom vos ne matematiniu tikslumu, kai pasidaro nebesvarbu - trikampis, deimantas, dvigubas dugnas, galva ir pečiau, kanalo kirtimas ir pan. Nes tai yra tik tai, kaip susidėlioja bangos praeityje - tai tik kažkokio lygio A-B-C-4–5 banga. Praeityje netgi supranti, kodėl gavosi toks stiprus implasas į vieną ar kitą pusę, o realiu laiku: jeigu jau prasidėjo impulsas - galimas jo stiprumas - nes tai D1 lygio banga pajudėjo, o ne M15.
b) per namų darbus praktiškai taikant metodiką ir nagrinėjant einamąją situaciją, kai tu esi dešiniam grafiko gale, įsisamoninti akivaizdžią tiesą: rinka gali pajudėti į vieną pusę, gali pajudėti į kitą pusę. Bandymas prognozuoti kartais pasitvirtina, kartais ne. Svarbu yra tai, kad pamatai, kaip lengvai rinka gali pereiti iš trendo į fletą. Ir kiek kartais reikia daug laiko jai iš to fleto išeiti. Įpranti matyti ne tik judėjimus kur norėtum, bet ir tuos, kurių nenorėtum - bet vienodai galimi ir kokie signalai, kad toks judėjimas jau prasidėjo.
c) susidėlioti prekybos veiksmų algoritmą, nuosekliai prie jo privedant:
(i) rinkos matymas - supratimas kokioj būsenoj tam tikram time-frame'e yra rinka.
(ii) jeigu juda - kokie galimi veiksmų eigos variantai - kokrečiai šiandien dieną kaip galėtų pajudėti - ką tau sako visos tavo žinios, patirtis, intuicija?
(iii) kai turi pirmus du - mechaninis taisyklių rinkinys - jeigu juda pagal tavo planą - kas tai bus įėjimo signalas, kur stopas, kokie tikslai ir pan., koks išėjimo signalas. Labai konkretūs, o ne "ai, žiūrėsiu, kaip gausis".

Supranti, kad praeityje daugeliu atveju turėdavai (iii), iš akies paternus ar figūras naudodavai kaip (ii), o rinkos matymas būdavo toks: "iš akies" - bet kai čia iš akies, ten iš akies - tai ir rezultatas iš akies su sprendimais iš eigos - kai jau emocijos trukdo blaiviai mąstyti.

Gyvenimas parodė, kad iš akies nesigauna, o MF Adavanced kursas išmokė, kaip prekiauti ne iš akies.

Suprantu, kad esu dar tik mokymosi pradžioj (kaip ką tik išlaikęs vairavimo egzaminą - žinai kokia svirtelė mašinoj ką reiškia, bet automatizmo dar nėra), dar laukia didelis darbas. Tačiau šiuo momentu matau, kad užsipildė trūkstami dėlionės elementai, beliko tik dirbti ir taikyti žinias: DGD (Darom -> Galvojam -> Darom).

DIDELIS JUMS AČIŪ, Povilai ir Rimvydai, esu be galo jums dėkingas.

Sėkmės, kantrybės, blaivaus mąstymo ir plano visiems.

#39 Nesamone

живет тут

• Пользователи ST test LT(off)
  • PipPipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 20 May 2018 - 20:03

Pries puse metu uzsikabinau ant kripto valiutu, kai kiekviena diena bitcoino kaina augos vos ne 1000$. aisku pabandziau atsidaryti saskaita, per nakti vos ne dvigubai uzaugo. Milijonai, vilos ir ferarei jau pas mane.. Zinoma tada gerokai daugiau padidinau savo depozita. Ir kai dabar jau suprantu kaip tai veikia ir ko buvo galima tiketis as sudeginau visa savo deposita. Pabaigoje bandziau prekiauti kriptovaliutom, akcijom, Forexe. Kad ir kaip atsitiko pats prekiavimo principas man patiko tik supratau kad reikia ziniu ir supratimo kada ir ka daryti.
Pradejau ieskoti informacijos video ir teoros, o jos tik yra labai daug gal net per daug. Tada supratau kad neturesiu tiek laiko viska susiteminti ir pritaikyti savo prekybai. Pradejau ieskoti gal yra kokie kursai kur galetum greiciau ir tikslaingai tai perprasti. Perziurejus visus Masterforex man paliko didziausia ir rimciausia ispudi. Todel daugiau nebesiblaskiau (DGD :)) ir pasirnkau juos. Dabar drasiai galiu pasakyti kad buvo geras pasirinkimas. Pakeite mano mastyma apie forex ir visas iliuzijas kaip tapti milijonierium.
Didelis aciu Povilui uz labai vizualias ir aiskias paskaitas, forexo palyginimus su real life :) Rmvydui aciu namu darbus ir atsispaudimus.
p.s. iskantiems tu stebuklingu zodziu ar komentaru, kur bus parasyta isidejau i saskaita 1000$ ir po puses metu jau mano saskaita 500000$ nevarkit nersit ;) ko ir pats labai ieskojau nors jau buvau sudegines savo nemaza deposita. Todel dar karta didelis aciu visai MasterForex komandai uz atvertas akis ir teisinga poziuri i Forex, akciju rinkas ar kriptovaliutas!!!

#40 exkuji

живет тут

• LT20190301 (MF ADV Kripto)
  • PipPipPipPipPip
  • 269 posts

Posted 24 May 2018 - 17:30

Kripto prekyboje aš jau ne pirmi metai, tačiau šiuose kursuose aš radau konkrečius esamos rinkos situacijos atskaitos taškų nustatymo metodus.
Kiekvienas, kuris nori susieti savo gyvenimą su prekyba Forex ar kripto tikrai turėtų šį kursą praeiti.
Svarbus momentas yra tas, kad kurso tempas yra ypač didelis, tad norint tikrai išmokti tai, kas yra dėstoma, per dieną reikia skirti 2-6 valandas savo laiko.

#41 mantas91

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 243 posts

Posted 25 May 2018 - 07:52

Sveiki prekiaujant esu naujokas, todėl ieškojau informacijos kaip ir nuo ko reiktų pradėti prekiauti. Bet interneto platybėse jos labai daug ir skirtingos, galiausiai man šį kursą parekomendavo vienas asmuo su kurio ir mokiausi kurse. Kurse radau mokytojus norinčius pasidalint savo žiniomis ir praktika, kad išvengtume jų padarytų klaidų. Kurso metu padėta suprasti kaip matyti rinką, kas joje vyksta. Tikrai rekomenduočiau šį kursą, jei nori suprasti kas vyksta rinkoje ir eiti su ja.

#42 Edvinas

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 462 posts

Posted 25 May 2018 - 15:56

Istorija iš manęs: Esu FX rinkoje nuo 2009 su pertraukomis, sudegintos 4-ios sąskaitos. Praeiti ne vieni mokymai, po kiekvienų mokslų jautiesi, kad jau esi pasiruošęs prekybai, tačiau taip tikrai nėra, dažniausiai pirmi keli sandoriai būna "Naujoko sėkmė", kuri per artimiausius tris mėnesius sudegina sąskaitą.

Apie kursą buvau girdėjęs labai senai ir tik dabar pradedu gailėtis, kad anksčiau neatėjau į kursą. Prieš pradėdamas kursą buvau nusiteikęs rimtai padirbėti, nes praktiškai reikėjo viską perrašyti ką buvau mokinęsis ir naudojęs todėl nebuvo lengva pradėti ir savintis naują informaciją. Kurso metu buvo tiek šilto, tiek šalto, bet laimi tik tie kurie nepasiduoda, reikia atsakingai žiūrėti tiek į medžiagą, tiek į komandą bei mokytojus. Kursas nėra lengvas, bet ir nera labai sunkus jei dirbi sistemingai kiekvieną dieną ir galvoji ką darai! Kadangi aš vienas tokių, kuris DGD principa taiko DDDDGDDDD, todėl kaikurias paskaitas reikėjo šlifuoti tris kartus, bet nuo to tik dar geriau, nes yra daromas spaudimas laiku atsiskaityti ir tada atsakyti tau pačiam ar liksi prie žalialapių (pilkos masės) ar tobulėsi ir įrodysi, kad tu gali išmokti ir eiti kartu su rinka.
Kurso nauda labai didelė, tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek rinkos supratimui. Mano požiūris į prekybą pasikeitė kardinaliai.
Todėl galiu rekomenduoti MF-advance kursą asmeniškai, tiems kurie nebijo iššukių ir nori tobulėti ne vieni. Komandai skiriu didelį Ačiū, sistemingai dirbantys ir nenukrypstantys nuo tikslo žmonės, High Quality Support.

#43 Kestc

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 334 posts

Posted 31 May 2018 - 12:56

Forex rinka pradėjau domėtis gan nesenai, gal prieš kokius 4 metus, o kripto valiutomis kažkur prieš 2-3 metus. Patys pirmieji žingsniai buvo binariniuose opcionuose bandymai prekiauti pagal kažkieno „daug žadančius, bet mažai duodančius“ signalus. Aišku greta to sekė nevykę bandymai savo prekybinės sistemos kūrimo... Ir tikriausiai kaip ir daugumos depozito į orą paleidimas...
Informacijos ir savo klaidų analizės paieška mane atvedė iki http://masterforex-v.lt/ puslapio. Net dabar atsimenu, kai bandžiau skaityti nemokas MF knygas tikėdamasis kažkokio greitesnio suvokimo ir ties pirmos knygos viduriu visos iliuzijos apie greitą supratimą išgaravo...

Džiaugiuos savim, kad pagaliau prisiverčiau ir nepagailėjau pinigų užsirašyti į MF Advanced Kripto kursą. Šio kurso ir dėstytojų dėka pradėjau kitaip žiūrėti į Forex ir kriptovaliutų prekybą. Patiko, kad akademijoje nepiešiama kažkokia rožinė ateitis, o sakoma tiesiai šviesiai: nori rezultato, tai turi dirbt ir sunkiai dirbt! Kurse pagrindiniai MF naudojami binariniai elementai (apie kuriuos buvau skaitęs MF knygoje ir praktiškai toli iki supratimo buvo) ir teorija pateikiami aiškiai ir suprantamai. Namų darbų dėka (kuriuos dėstytojai atidžiai taisė, kartais tai net užknisdavo, būdavo dienų, kad norisi kažką kažkur pasiųst, bet taisyklės neleidžia:-)) tos teorinės žinios dar geriau įsitvirtino. Aišku po kurso gavosi šiokia tokia maža fobija prekiavimui, kuri išnyks dirbant su demo sąskaita.

Vienareikšmiškai žmogui kuris domisi valiutų ar kripto valiutų prekyba, holdinimu, nebijo iššukių, rekomenduočiau vietoje pirmo išmesto į prekybą depozito stot į MF akademijos teikiamus kursus. Kursai suteiks tikrai nemažą žinių bagažą, disciplinos ir psichologiškai sustiprins. Gausis kaip 3 in1 :-). O tiem, kurie tikisi lengvo kelio į sėkmę sakau, kad kurso metu tenka sunkiai dirbti ir per dieną vien namų darbų atlikimui skirti bent 2-4 valandas priklausomai nuo žmogaus.

Tai vat: DGD, Raugintų agurkų principas ir Katino netampymas už ... tikrai duodą rezultatą :-)

Ačiū MF Advanced kurso dėstytojams ir visai bendruomenei.

#44 barnis

живет тут

• VPS Komanda
  • PipPipPipPipPip
  • 329 posts

Posted 03 June 2018 - 15:25

Sveiki.
Vasario mėnesį pradėjau MF Advanced kursą. Iki to laiko prieš 7 metus buvau forumuose užtikęs, kad yra forex ir tada kelis šimtus įnešęs pažaidžau kaip kazino. Tie pirkimai ir pardavimai visada atrodė kaip
"va bank" Po to ilgą laiką visai nesidomėjau. Bet visada buvo mintyse, kad toks reikalas yra ir domino investavimas. Niekada nebuvau jokiuose kursuose, labai daug ir neskaičiau apie forex strategijas ir metodus.
O apie MF akademiją sužinojau iš vieno investavimo puslapio. Kartais iš smalsumo vis užeidavau pasiskaitinėti naujienas. Ir viename poste radau, kaip "stumiama" ant MF akademijos. Kad ten tokie ir
anokie nevispročiai visokias erezijas skleidžia ir pievas braižo.Ir tai atkreipė dėmesį. Susiradau jų puslapį internete, kaip tik buvo akcija, už simbolinį mokestį mėnesį galima pabūtį virtualioje prekybos salėje ir paskaitinėti uždarame
forume. Tuom pasinaudojau ir pamačiau, kad žmonės tuom gyvena nuo 2010 ar net nuo 2008 ir jie tikrai "nesvaigsta" kaip buvo rašoma kituose forumuose. Tada youtube peržiūrėjau
sukurtų video apie prekybą, apie filosofiją ir dar apžvalgas. Po to nusprendžiau, kad pirmi kursai bus MF Advanced kursas. Patiko pati filosofija į forex-blaivus požiūris į forex.
Prieš prasidedant kursui, visi informuojami, kad reikės skirti apie 2 h į dieną. Tikrai tiek ir truputį daugiau prireiks. Intensyvumas didelis. Jei pirmadienį paskaita, tai yra prašoma, kad
iki penktadienio vakaro būtų namų darbai padaryti, savaitgaliais visi nori atsipūsti. Nors ir savaitgaliais mokytojai patikrindavo darbus.
Ką pasakyčiau tiems, kas pradės kursą, remkitės DGD principu, daryk-galvok-daryk. Išmoksit FZR, tai savęs neklauskit iškart, kad jau po FZR atidarysit sandorį ir jau čia
tas momentas, kada milijonai bus. Pivotą išmoksit - tai taip pat ne tas momentas, kai eurai pradės į sąskaitas byrėti :) tiesiog darykit ir darykit.....po paskaitos kitos ateina
ta mintis. Man taip buvo pačiam, kai kartais kažko nepagaudavau, tiesiog darydavau ir pasirodo, vėliau paaiškėdavo.
Nesitikėkit išmokti ar sužinoti, kad va būtent tą momentą atidarius sandorį viskas judės į pliusą. Taip nebus ir net nesitikėkit tokių iliuzijų. Bet išmoksit matyti kryptį- trendą ir fletą.
Mano kurso metu, euras nuėjo 1000 pipsų žemyn ir per visą kursą nei karto nebuvo minties, kad atidarinėčiau BUY sandorį. Visada tik sell. Vien tai supratus, manau minimum kurso kainą tikrai galima sutaupyti, jei ne kokias 5 sąskaitas išgelbėti nuo sudegimo bandant holldint :)
Moko ir momentus, kada reikia atidarinėti sandorius, bet tai labai indvidualu ir manau net patys pradedantieji turi jau prieš mokydamiesi suvokti tai. Negali visi vienu metu matyti tokia pat situaciją rinkoje.

Viską sunku, net neįmanoma aprašyti. Parašiau pirmas šovusias mintis, bet dar šimtas liko nepaminėtų. MF Advanced kursai-vieninteliai tokie. Tikrai verta juos baigti. Visiems rekomenduoju!!

Didelis ačiū Povilui ir Rimvydui!!! Geriausi mokytojai!

#45 gerardas39

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 213 posts

Posted 09 August 2018 - 17:44

Sveiki,
Ka tik baigiau MF-V Advanced kursą ir noriu pasidalinti įspūdžiais. Paminėsiu kelis „lūžius“ mano galvoje:
  • Atėjau į kursą jau praradęs depozitą, tačiau nenuleidęs rankų, kad įmanoma uždirbti iš kriptovaliutų. Kurso pradžioje Povilas sakė, kad normalu valiutų prekeiviui uždirbit ~5% per mėnesį. Jam pritariau, bet mintyse vistiek galvojau, kad „užkalsiu“ daugiau, greičiau tik duokit informaciją „kaip“. Kurso pabaigoje supratau, kad stabilus 5% yra labai gerai ir pradedu abejoti ar iš viso man to reikia. Bet kol kas nutariau pamėginti kažkurį laiką.
  • Kurso intensivumas – pradžioje buvo pamėta, kad teks dirbti iš peties 2-3 valandas kasdien. Galvojau – nesamonė, ne durnas esu, greičiau prasisuksiu. Normaliai turiu laisvalaikio 1-2 val. kasdien, tai maniau bus viskas OK. Realybė – kartais sėdėdavau 4-5 valandas ir naktimis, pavargęs pridarydavau klaidų. Kuratorius Donatas, aišku, už klaidas nepagirdavo ir duodavo dar daugiau darbo. Buvo momentų kai imdavo siutas, tiek ant savęs tiek ant Povilo :). Lūžis – jau kurso pabaigoje supratau – viskas įmanoma, galima išmokti betką, atsiras ir laiko ir jėgų. Kursas pastumėjo susimti ir pradėti kitus mokslus, kur vis nesugebėdau dėl laiko stokos.
Dėkui Povilui ir visai MF komandai

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.