Jump to content

Nemokama pradinukų mokykla   3 Masterforex-V Knygos  

Market Leader (Lietuva)  

Atsiliepimai apie Masterforex-V Advanced kursą

79 replies to this topic

#76 krucifiskas

живет тут

• LT20210901 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 214 posts

Posted 06 December 2020 - 16:34

Prekybą kriptovaliutomis pradėjau 2016 m. Išbandžiau visokių metodų, būdų. Nuo signalo pirkimo iki roboto kūrimo. Tik 2020 m. suradau būdą, kaip uždirbti tiek, kad nebereikėtų algos iš darbdavio. Supratau, kad tam, kad plėstis, trūksta žinių. Pradėjau mokintis techninės analizės „online“ anglų kalba. Ir pastebėjau, kad kol dėstoma medžiaga teoriškai – viskas gražu, tačiau pritaikyti praktiškai – įmanoma, tačiau kiekvieną kartą vis skirtingai. Niekaip net kurso vedantysis nesugebėdavo paaiškinti, kodėl liniją grafike brėžiam būtent taip, o kitą kartą kitaip. Kuo toliau mokinausi, tuo atsirasdavo daugiau „pilkų“ zonų. Pagalvojau, kad man trukdo tai, kad mokausi anglų kalba. Pradėjau ieškoti kursus gimtąja kalna. Atsitiktinai aptikau Masterforex – V Advanced kursą. Baigęs, supratau, kad anglų kalba visai nei prie ko. Trumpai parašysiu Masterforex – V Advanced pliusus ir minususu.
PLIUSAI:
Techninė analizė aiški, nelieka jokių pilkų zonų ir laisvės interpretaciajai;
Dėstytojai atsidavę savo darbui ir suteikia visą reikiamą pagalbą;
Sustato viską į vietas ir prekyba Forex ar kriptovaliutomis tampa labai rimtu, disciplinuotu užsiėmimu;
Įžangines paskaitas rekomenduočiau visiems, kas gyvenime siekia kokių nors tikslų – ne būtinai susijusių su Forex prekyba;
Kursas neturi pabaigos, kursų dalyviai tampa bendruomenės nariais.
MINUSAI:
Techninė analizė tinka ir kriptovaliutoms, tačiau viskas ko mokoma, tai daugiau pritaikyta traideriui, kuris kriptovaliutomis prekiauja laisvalaikiu.(Pastebėtas praktikos metu).

Bandau prisikabinti. Jei atsiras, būtinai papildysiu šią skiltį.
Atsiliepimų skiltis bus pildoma, kol bus sudaryta demo 100 sandorių.
Vytautas

8 SAVAIČIŲ PREKYBOS VERTINIMAS

Prekiaujant griežtai pagal MF taisykles, man uždirbti nepavyko. Uždirbti be MF taip pat nepavyksta.

Ką šis dviprasmis pavadinimas reiškia? Mano nueitas kelias užfiksuotas MF forume. Trumpai, uždirbti su kriptovaliutomis įmanoma tik tada, kai naudoji viską iš MF – planavimas, disciplina, techniniai elementai ir t.t., ir derini – pritaikai labai greitai besikeičiančiai (volitiliai) kriptovaliutų rinkai. Taip pat būtinos papildomos žinios, specifinės. Pvz.: kas yra BTC dominavimas ir kokią įtaką tai turi kriptovaliutų rinkai?
Kas man padėjo prie to prieiti - PVA ir planas.

Edited by krucifiskas, 15 January 2021 - 08:59.

#77 Skrodaur

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 282 posts

Posted 10 December 2020 - 13:01

Sveiki, su Forex susidūriau prieš keletą metų, kai žiūrėdamas visokias reklamas, pokalbiais su neaiškiais brokeriais susigundžiau lengvais pinigaus. Atrodė viskas paprasta ir lengva įsineši pinigėlius į savo sąskaitą, tau pasako maždaug ką daryti ir valio tu jau turtingas, deja bet sudegė ne vienas depozitas, per neišmanymą, gopšumą ir pasitikėjimą neaiškiais brokeriais. To pasekoje Forex buvau ,,palaidojes‘‘ ir apie tai nieko nenorėjau girdėti kurį laiką, bet per pirmąjį karantiną, darbą iš namų norėjosi naujos veiklos ir vėl atsirado Forex akiratyje. Pradėjau žaisti su Demo, klausinėti patarimų, bet iš to nieko gero nesigavo, visa gaunama informacija būdavo padrika ir neaišku ką su ja veikti, niekaip nesuprasdavau, kada užeiti į rinką ir t.t. kol neužmačiau Masterforex akademijos ir likimas suvedė su Povilu ir jo komanda, buvo pasiulyti MF Advanced kursai, kurie bent jau man pasiteisino visu 100%. Kas apie pačius mokymus, tai man asmeniškai buvo kaip kopti į Everestą, mokymai sunkūs, kasdienės užduotys, daug informacijos, diskusijos su kolegomis ir kuratoriais. Jei norite išmokti prekiauti, tai Masterforex –V Akademijos organizuojami MF Advanced kursai tikrai tai ko jūs seniai ieškojote. Rekomenduoju !!! Ačiū Povilui ir Donatui už palaikymą, sunkų darbą ir nuoširdų norą išmokinti sėkmingai prekiauti.

Aurimas

#78 Justinaz

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 172 posts

Posted 14 December 2020 - 21:25

Labas visiems :) Jei skaitot šią skiltį vadinasi jūs kaip ir aš (iki šių kursų) ieškote atsakymų į panašius klausimus :)
Įstojus į MF Advanced kursą Povilas manęs paklausė:
"kas prirvertė padaryti tą paskutini žingsni. T.y. apsispręst- kad viskas... stosi"
Mano atsakymas buvo toks:
Apie tokį dalyką kaip Forex ir treidingas girdėjau jau seniai, bet rimčiau į tai pradėjau žiūrėti ir domėtis kas kas čia su kuo "valgoma" keletas metų atgal kuomet cripto valiutos kilo ne dienom o valandom. Tuomet pradėjau ieškoti info apie treidingą, atsidariau DEMO.. Pradėjau skaityti... perskaičiau visą bazinę info, išmokau MT4 pagrindus, sužinojau kas yra treiderio dienoraštis ir t.t. Išbandžiau ne vieną skalpingo ir vidutinio laiko intervalo strategiją. Praėjus maždaug metams intensyvaus padrikos info kišimo į galvą ir eksperimentavimo. Pagalvojau kad nebeįdomu žaisti su demo, tad atsidariau real centinę sąskaitą. Su šia sąskaita prekiauju jau netoli metų, balansas tai pakyla, tai nusileidžia, bet bendra tendencija vis gi neigiama. Dėl šios priežasties nusprendžiau paieškoti mokymų kur informacija būtų susisteminta ir sudėliota iš eilės. Kiek teko domėtis Forex srityje Jūsų mokymai turi labai gerų atsiliepimų, o man kaip tik reikia kažko kas užvestų ant teisingo kelio.
Taip rašiau prieš 3mėnesius. Kursams pasibaigus galima parašyti išvadas :)
Ko tikėjausi iš kursų, drebančia ranka spausdamas ENTER ir atsisveikindamas su sunkiai uždirbtais pinigais. Tą ir gavau. Dabar žinau kur tiksliai grafike reikia žiūrėti, ir ką ten reikia matyti :) O kas liečia dėl uždarbio, tai patikėkit nėra tokio stebūkladario kuris per 3 mėn išmokintu kaip uždirbti milijoną, bet užvesti ant teisingo kelio šie vyrai tikrai moka :)
Ačiū jiems :)
Ir linkiu teisingą sprendimą priimti šią mano rašliavą beskaitantiems ;)

#79 gabaga

живет тут

• LT20210501 (MF Advanced)
  • PipPipPipPipPip
  • 215 posts

Posted 16 December 2020 - 14:59

MF Advanced kursai - tai dar vienas teorijų rinkinys FX rinkoje . Labiau skirta jau susipažinusiems su forex , „ pačiupinėjusiems“ iš arčiau pačią prekybą, terminus, demo ar gyvas sąskaitas, galbūt praradusiems jas ar sustojus netobulėjant, prekiaujant aklai ir pan. Pagal MF teoriją bus paaiškinta , kaip nusistatyti strateginę kryptį, atpažinti trendo ar fleto stadijas. Tai išmokus tikrai atsiranda kitoks rinkos matymas plačiąja prasme, t.y per MF elementus pamatai rinkos kryptį, kas atrodo lyg ir turėtų būti aišku, bet ,deja, dažnai tikrai nebūna suprantama kokioje stadijoje šiuo metu yra vienas ar kitas instrumentas.
Šie dalykai išdėstomi pakankamai aiškiai ir reikliai. Čia pasireiškia didžiausias šių kursų privalumas – namų darbų uždavimas , privalomas jų atlikimas, pateikimas brėžinių forma ( taip nori nenori išmoksti tech. analizės teisingai braižant, įvertinant kiekvieną viršūnę/dugną ) ir mokytojų tikrinimas su pastabom. Niekas, kas teikia mokymų paslaugas, nededa tiek pastangų į namų darbus kaip daro MF kolektyvas. Ir labai dėkui už tai, kad turi peržiūrėt ir pakomentuot aibę visokiausių pribraižytų „nesąmonių“ . Šioj vietoj verčia tave pamąstyti , išsitaisyti pačiam, suvokti ką ne taip padarei.
Tačiau tai nereiškia, kad baigęs kursus iš karto pradėsi sėkmingai prekiauti. Vaizdžiai sakant, per kursus sudedi namo pamatus, dar pagrindines sienas ir kažkiek stogo, o visa kita vėliau turi pasidaryti pats.
Per tiek metų mokymo ir tiek praėjusių žmonių, manau, surinkta begalės informacijos apie įvairiausias daromas mokinių, treiderių klaidas (ne tik pagrindines), „ teisingus“ prekybos laikus, poras, sistemas ir visas kitas smulkmenas, kurios ateina tik su laiku prekiaujant. Kai tu pats bandai tai išsiaiškinti – taip ir gaunasi, kad ieškai dar kažkokios informacijos, dar vienų kursų ar vėl sustoji. Manau, trūksta veikiančių prekybos sistemų analizavimo, įvairių gudrybių panaudojimo , galbūt kiekvienam kažkiek individualiai sukurti ar pritaikyti kitų naudojamą, jau veikiančią prekybos sistemą.
Jei yra noras tobulėti ar išmokti matyt bendrą rinkos vaizdą – šie kursai tinkamas pasirinkimas . Bet nereik tikėtis , kad juos pabaigus mokėsite pelningai prekiauti. Beje, per įvadines pamokas iš karto ir bandoma paaiškinti ką gausite ir išsklaido iliuzijas apie aukso kalnus.
SĖKMĖS VISIEMS !

#80 samas

живет тут

• PipPipPipPipPip
  • 159 posts

Posted 26 December 2020 - 13:01

Labas visiems, jei skaitote šį postą vadinasi domitės FX prekyba ar šiaip smalsu kas ta technine analize ir kur ja butu galima pritaikyti. Asmeniškai studijas pradėjau norėdamas įgauti prekybos technines analizes pagrindų. Gavau daugiau nei tikėjausi. Programa sudaryta iš 1-2h per savaitę teorijos ir likusios 10-20h praktikos. Viskas priklausys nuo jūsų pačiu kiek laiko prireiks įsisavinti teorine dali ir pritaikyti ja praktikoje. Asmeniškai man buvo sudėtinga suprasti teorine dalį. Rekomenduočiau būti susipažinus su treiding'o terminologija ir FX prekyba. Pažaiskite su demo sąskaita prieš studijas, o jas pabaigę grįšite su visiškai kitokiu rinkos supratimu ir matymu. Pagarba programos vadovams už sugebėjimą per tokį trumpą laiką sukisti tiek daug fundamentalios traiding'o informacijos. Mokymo stilius primena aukštesnio rango doktriną kuria galime sutikti armijoj ar policijoj. Šioks toks sovietinis požiūris i mokymo sistema, bet kartais be botago ir disciplinos žmogaus per toki trumpa laika neišmokinsi. Man tai tiko ir patiko:) Stengsiuosi palaikyti rysi kiek įmanoma ilgiau. Be visos edukacines informacijos jus gausite galimybe prisijungti prie bendraminčiu bendruomenes kur bus įmanoma dalintis patirtimi ir semtis patirties iš kitų.

Kai online tokia gausybe traiding'ø guru:) Kainos ir studijų kokybes santykis manyčiau visiems labai aktualus klausimas. Mano manymu tai puiki galimybe už tokia mažą kaina įgyti neįkainuojamų žinių.
• 3 mėnesiai kursu, tai labai trumpas laiko tarpas. Savi edukacija truktų apie 3-4 metus. Ar bandėte kada paskaičiuoti kiek kainuoja valanda jūsų brangaus laiko?
• Metai praktikos su galima menturio pagalba + platforma diskusijoms.
• Niekada nemėgau skaityti sausos technines literatūros. Visiška šikna kurios galėjau išvengti tik prisijungdamas prie Masterforex-V advance kursu programos.

“An investment in knowledge pays the best interest” – Benjamin Franklin

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Real Time Economic Calendar provided by Investing.com.